Firma ECO-Classic uzyskała pozwolenie na użytkowanie budynku apartamentowego,  wybudowanego w ramach VI etapu osiedla Hubertus w Warszawie przy ulicy Obrzeżnej.

Nowy budynek osiedla o numerze budowlanym 5A i administracyjnym 1E, dla którego pozwolenie na użytkowanie deweloper otrzymał miesiącu ubiegłym, stanowi unikalną ofertę mieszkaniową tej części Mokotowa. Kameralny projekt został wybudowany w zagospodarowanej przestrzeni o charakterze parkowo- ogrodowym, a jego mieszkańcy będą mogli swobodnie korzystać z osiedlowej infrastruktury, oferty komercyjnej i usług concierge. Budynek ten jest odpowiedzią na potrzeby osób, chcących połączyć wygodę życia w mieście z komfortem, jaki daje życie w spokojnej, zielonej enklawie.
W znajdującym się w północnej części działki trzypiętrowym budynku jest 11, w większości ponad 100-metrowych, apartamentów. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne tarasy, balkony lub- w przypadku mieszkań parterowych– własne ogródki. W podziemnym garażu przygotowano 32 przestronne miejsca postojowe.

Minimalistyczna, nowoczesna architektura i jasna kolorystyka elewacji harmonijnie korespondują z budynkami wcześniejszych etapów. Wysokiej jakości kamień, szkło i aluminiowe detale, wykorzystane do wykończenia wnętrz części wspólnych, podkreślają standard projektu i stanowią kontynuację założeń stylistycznych przyjętych przez projektantów osiedla.

– Hubertus to projekt bardzo dobrze oceniany przez klientów, poszukujących nowych mieszkań– mówi Zuzanna Kordzi, Dyrektor ds. Handlowych w ECO-Classic.-  W oddanym ostatnio budynku, w momencie gdy uzyskiwaliśmy pozwolenie na jego użytkowanie, większość mieszkań miała już chętnych. Obecnie w ofercie pozostają już tylko 3 lokale.  

Ceny dostępnych apartamentów kształtują się w granicach od 8 200  zł do 8 600 zł/m2.

Autorem projektu budynku 5a jest pracownia ECO-Classic Architekci. Partnerem finansującym inwestycję i prowadzącym dla niej rachunek zastrzeżony jest Getin Noble Bank S.A.

Osiedle Hubertus to największa warszawska inwestycja ECO-Classic. W sześciu zaprojektowanych etapach będzie blisko 1200 nowych mieszkań. Oddanie drugiego budynku VI etapu zaplanowane jest na II kwartał 2016r.

ECO-Classic wraz ze spółkami celowymi, powoływanymi do realizacji poszczególnych inwestycji tworzy grupę spółek specjalizujących się w działalności deweloperskiej i inwestycyjnej, obejmującej obiekty biurowe, osiedla mieszkaniowe i budynki apartamentowe. Początki jej działalności sięgają 1983 roku i związane są z działalnością założonej przez grupę architektów firmy architektoniczno- wykonawczej ECO-ABI. Na początku lat 90 XX w. działalność Grupy ECO ewoluowała w kierunku deweloperskim. Firmą, która w 1993 roku powstała by realizować ten nurt jest ECO-Classic.
Obecnie inwestycje ECO-Classic powstają głównie w Warszawie i Trójmieście.           
                           

ECO-Classic