Jeśli marzysz o stworzeniu niepowtarzalnego wnętrza, idealnym rozwiązaniem będzie nowa kolekcja Opoczno Artistic Way. Dekory, które wzbogacają płytkę bazową, odbiegają od utartych reguł – wzór przypomina delikatne pociągnięcia pędzla. Motywem przewodnim są tu biele, zmiksowane z elegancką szarością, beżem i czernią.

Opoczno nie od dziś wyznacza kierunki we wzornictwie płytek łazienkowych. Pierwsza połowa 2016 roku zapowiada się wyjątkowo interesująco. Najnowsza kolekcja Artistic Way wzbogaca ofertę marki o płytki w modnym obecnie – podłużnym formacie. Wymiar 25×75 cm coraz częściej pojawia się w nowoczesnych, stylowych łazienkach. Wystarczy spojrzeć na kolekcję Delicate Lines, Simple Stone, czy Spin Opoczno.

Producent po raz kolejny stawia na odważny, minimalistyczny i intrygujący motyw, zbliżony wzorem do naturalnego kamienia. Kolekcja Artistic Way składa się z sześciu elementów, które sprawdzą w aranżacjach skandynawskich, glamour a nawet loftowych. Podstawę kolekcji tworzą płytki gładkie i strukturalne. Możemy tu wybierać spośród trzech błyszczących elementów w formacie 25×75 cm:
Artistic way white – biała płytka ścienna wzbogacona o subtelne, szare elementy;
Artistic way white structure – płytka ze strukturalną powierzchnią, złożoną z poziomych pasów;
 Artistic way inserto lines – dekor, który stworzy na ścianie wzór przypominający abstrakcyjny obraz, bazujący na powtarzających się poziomych liniach.
Czwartym elementem kolekcji jest matowa płytka podłogowa Artistic way white 42×42 cm. Kolekcję można również uzupełnić o szklane listwy (3×75 cm) – kobaltową i czarną, które pomogą zaakcentować aranżację lub podkreślić strefy.

Właściwe skomponowanie płytek Artistic Way, od dekorów delikatnych po bardziej wyraziste, pozwoli na stworzenie ciekawej, niejednorodnej kompozycji, przyciągającej wzrok subtelnymi, artystycznymi wzorami. Jeśli zdecydujemy się na białe, czarne lub szare dodatki – wykreujemy styl bardziej surowy, minimalistyczny. Jednak gdy dojdziemy do wniosku, że warto zmienić charakter łazienki na bardziej przytulny – wystarczy umieścić w niej dodatki w cieplejszych barwach (na przykład drewniane).

Nowość od Opoczno spełni oczekiwania posiadaczy małych i dużych łazienek. Ci, którzy muszą walczyć o każdy centymetr w maleńkiej łazience, docenią fakt, że biel optycznie powiększy ich przestrzeń. Na większym metrażu – dzięki umiejętnemu zastosowaniu dekorów, łagodnie podkreślimy wystrój minimalistyczny.
 
www.opoczno.eu