Nowoczesny design sięga po naturalne, ale jednocześnie efektowne rozwiązania. Coraz częściej czerpie inspiracje prosto z natury. Jej najpiękniejsze wzory odnajdziemy w ekskluzywnych kolekcjach z linii My Way. Odzwierciedlająca rysunek drewna kolekcja Wood, czerpiąca z bogactwa kamieni szlachetnych Eramosa, czy minimalistyczna Daino Reale – to flagowe propozycje od Ceramiki Paradyż, inspirowane naturą. Ich uniwersalna kolorystyka, różnorodność formatów i nietypowa modularność pozwolą na stworzenie wielu unikalnych aranżacji.

W blasku klasyki
Kolekcja Wood to propozycja płytek o ponadczasowej już strukturze naturalnego drewna. Wykorzystanie najnowszych technologii pozwoliło uzyskać na płytce błyszczącą powierzchnię, dzięki której wnętrze nabierze świeżości. Dodatkowo możemy w ten sposób optycznie powiększyć pomieszczenie i nadać mu naturalnej elegancji. Kolekcja Wood dostępna jest w kolorze naturalnym i brązowym.

Surowa stylistyka
Punktem wyjścia do stworzenia inspirującej kolekcji Eramosa były naturalne minerały. Niepowtarzalny wzór kamienia został idealnie odwzorowany na płytce. Bogata kolorystyka, od ciepłego beżu i ochry, poprzez nieco chłodniejszy grys aż do grafitu, daje niezliczone możliwości aranżacyjne.

Industrialne inspiracje
Kolekcja Daino Reale to ukłon w stronę miłośników wnętrz surowych, niebanalnych i minimalistycznych. Duże formaty płytek w wydaniu matowym i błyszczącym pozwolą uzyskać efekt przestronnej i jednocześnie ekskluzywnej aranżacji. Dostępna kolorystyka w odcieniach chłodnych: grysu i grafitu oraz ciepłych: beżu i ochry, doskonale podkreśla piękno wzoru surowego kamienia.

Rada eksperta:
Kolekcje inspirowane wzorami zaczerpniętymi z natury takimi jak drewno czy kamień idealnie sprawdzają się nie tylko w salo­nie, ale także we wnętrzach łazienkowych i przedpokoju. Duże rozmiary płytek oraz szeroki wybór wzorów i kolorów, pozwala nam dowolnie zestawiać płytki o różnorodnej grafice np. drewna i kamienia. Dzięki rektyfikacji krawędzi, możemy zaaranżować jednolitą, perfekcyjnie gładką powierzchnię na ścianie lub podłodze, będącą ciekawą podstawą do kreowania przestrzeni za pomocą mebli i dodatków.


Wood


Eramosa


Daino Reale

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX