Panel natryskowy dwuczęściowy Garda II

Garda II to nowoczesny, dwuczęściowy panel natryskowy o wysokości 111 cm, przeznaczony do montażu z dowolną baterią natryskową. Wykonany został ze stopu aluminium, wyposażony w deszczownię o wymiarach 23 cm x 18 cm oraz 3-funkcyjną rączkę natrysku o średnicy 10 cm. Dwa funkcjonalne natryski: górny, montowany na przegubie i regulowana rączka prysznicowa zapewniają komfort użytkowania.

Strumień wody można z łatwością skierować na dowolny z nich za pomocą ceramicznego przełącznika w osłonie metalowej. Usuwanie kamienia wapiennego zapewni system Easy Clean – wystarczy potrzeć palcem powierzchnie: deszczowni i natrysku, aby wykruszyć osad. Garda II jest także dekoracyjna – prosta forma efektownie wyprofilowanego panelu w kolorze satyna oraz chromowane wykończenia podkreślą elegancki charakter każdej łazienki. FERRO udziela na produkt 2 lat gwarancji.

 

Baterie termostatyczne

Baterie termostatyczne zapewniają nie tylko oszczędność wody, ale i spokojną relaksującą kąpiel –  bez nieprzyjemnych niespodzianek na jakie jesteśmy narażeni w przypadku nagłej zmiany ciśnienia w instalacji, która skutkuje tym, że możemy doświadczyć kontaktu z lodowatą albo gorącą wodą. W ofercie FERRO znajdziemy wiele modeli tej energooszczędnej armatury – baterie termostatyczne: natryskowe, wannowe, umywalkowe, bidetowe, zlewozmywakowe. Ostatnio dołączyły do nich 2 baterie termostatyczne natryskowe Trinity i Torres. Baterie o nowoczesnym eleganckim designie posiadają regulator termostatyczny oraz blokadę wypływu gorącej wody – wystarczy wybrać na pokrętle odpowiednią temperaturę (płynny zakres regulacji od 0 do 50 stopni Celsjusza). Specjalna blokada umożliwi utrzymanie najbardziej optymalnej temperatury wody – 38 stopni Celsjusza, co jest niezwykle ważne gdy w domu przebywają małe dzieci. Jeśli ustawimy odpowiednią temperaturę dziecko na pewno nie poparzy się pod prysznicem. Blokadę można wyłączyć wciskając odpowiedni przycisk. W ten sposób unikniemy marnowania wody, a dodatkowo, jej temperatura od początku będzie zgodna z naszymi oczekiwaniami. Ponadto, w celu zwiększenia bezpieczeństwa przed poparzeniem, bateria Trinity została wyposażona w Safe Touch System, dzięki któremu jej korpus nie nagrzewa się, tak jak to ma miejsce w przypadku standardowych baterii termostatycznych. Urządzenia posiadają specjalne filtry siatkowe, które chronią wnętrze baterii przed zanieczyszczeniami. Pokryte są także powłoką z najwyższej jakości chromu.

 

Nowe modele baterii w kolekcji Algeo

Popularna kolekcja baterii Algeo o płaskiej powierzchni uchwytów i finezyjnym motywie klepsydry zastosowanym w korpusach powiększyła się o 4 nowe modele: baterię umywalkową stojącą z obrotową wylewką, dwufunkcyjną baterię natryskową podtynkową, baterię zlewozmywakową stojącą o klasycznym designie oraz zlewozmywakową z wyciąganym natryskiem.  Funkcjonalne, różnorodne, o atrakcyjnym wzornictwie i niedrogie będą dobrą propozycją zarówno do nowych jak i remontowanych łazienek i kuchni. Baterie zostały pokryte elegancką chromowaną powłoką. Objęte są 5-letnim okresem gwarancji.

więcej: http://www.ferro.pl/ferro-poszerza-asortyment-armatury-sanitarnej.html

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)