25 kwietnia rozpoczynają się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń Securex. Winkhaus pojawi się na targach z ofertą innowacyjnych produktów z dziedziny elektronicznej kontroli dostępu.


Winkhaus
to nie tylko okucia okienne i zamki do drzwi. Firma ta posiada wieloletnie doświadczenie w branży zabezpieczeń mechanicznych, a od kilku lat specjalizuje się także w innowacyjnych rozwiązaniach kontroli dostępu.

Na targach Securex będzie miał swoją polską premierę elektroniczny system kontroli dostępu blueCompact. Ten system dla niewielkich obiektów składa się z elektronicznych kluczy i wkładek, które można zainstalować samodzielnie w oparciu o dostarczone wraz z produktem instrukcje wideo. Nowością jest prosty sposób nadawania praw dostępu przy użyciu bezpłatnej aplikacji na telefony komórkowe. W razie zgubienia klucza nie trzeba wymieniać wkładki, wystarczy zablokować zgubiony klucz przy pomocy aplikacji. System umożliwia także wgląd w rejestr wejść i łatwe kontrolowanie stanu baterii wkładek. Wszystkie informacje o systemie przechowywane są bezpiecznie w kluczu master. Nowemu produktowi będzie poświęcona konferencja pt. Inteligentny dom zaczyna się na progu Twoich drzwi, która odbędzie się 26 kwietnia o godz. 12.00 w sali 1E w pawilonie 7.

Kolejną nowością z dziedziny elektroniki będzie system kontroli dostępu blueSmart do obiektów różnej wielkości. Opiera się on na nowej bezprzewodowej technologii, w której wymiana danych odbywa się przy użyciu tzw. sieci wirtualnej. blueSmart służy do wygodnego administrowania złożonymi systemami dostępowymi. Godną podkreślenia zaletą jest łatwość instalacji – system ten nie wymaga okablowania, co czyni go doskonałym rozwiązaniem do obiektów modernizowanych.

Odwiedzający stoisko Winkhaus będą mogli zapoznać się także z najnowszymi rozwiązaniami mechanicznymi: systemami obiektowymi keyTec RAP i RAP+ oraz wkładkami z kluczem symetrycznym keyTec X-tra i keyTec N-tra. Na targach zostaną zaprezentowane również innowacyjne produkty z dziedziny techniki okiennej i drzwiowej.

Firma Winkhaus zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska na targach Securex (pawilon 7, stoisko 30). Wizytę umili filiżanka aromatycznej kawy przygotowanej przez profesjonalnego baristę.


Na targach Securex swoją polską premierę będzie mieć najnowszy produkt firmy Winkhaus – system elektronicznego klucza blueCompact.

Winkhaus Polska Beteiligungs (PRESS BOX)
www.winkhaus.pl