Niezależnie od tego, czy w łazience lubimy otaczać się dziesiątkami ulubionych kosmetyków, czy wystarcza nam mydło i szczoteczka do zębów, odpowiednia organizacja przestrzeni jest zawsze niezbędna. Od wyboru rodzaju i sposobu montowania umywalki zależy nie tylko wygląd łazienki, ale i jej funkcjonalność.

Serie ceramiki i mebli Keramag Design dają możliwość wyboru satysfakcjonującego użytkowników rozwiązania. Umywalki mogą być montowane tradycyjnie do ściany lub kompletowane z samodzielnym blatem lub tytułowym „blatem i szafką w jednym”. W ten sposób łatwo o połączenie funkcjonalności z estetyką.

Blat czy szafka?

Decydując się na postawienie umywalki na blacie lub szafce łazienkowej, obok preferencji estetycznych powinniśmy uwzględnić także wielkość pomieszczenia.

W mniejszych łazienkach np. szafka podumywalkowa ułatwi zaaranżowanie praktycznego i estetycznego wnętrza. W łazienkach większych można sobie pozwolić np. na duży blat z dwoma umywalkami i jeszcze przewidzieć dodatkowe miejsce do czynności kosmetycznych. W serii Citterio są także duże szafki z szufladami przystosowane do postawienia umywalki tzw. nablatowej. Na bocznym szklanym blacie można postawić niezbędne przybory toaletowe i akcesoria.

Inne praktyczne rozwiązania proponuje seria myDay. Tutaj są nie tylko klasyczne szafki podumywalkowe, ale także nietypowy blat, w którego wnętrzu mieści się obszerna szuflada. Ten blat i szafka w jednym, ma wymiary 115 x 20 x 52 cm, szuflada wyposażona jest w mechanizm cichego domykania oraz chromowany uchwyt. Tego typu rozwiązanie doda wnętrzu przestronności, lekkości i oddechu.

Nie musisz wybierać

Łagodna forma ceramiki Silk, połączona ze geometrycznymi meblami tej serii daje możliwość zaaranżowania łazienki przygotowanej na wiele wyzwań. Dla tych, którzy nie chcą rezygnować z dużego blatu podumywalkowego, a obawiają się o miejsce do przechowywania, świetnym rozwiązaniem będzie zastosowanie szafki, jako kontynuacji blatu. Efekt lekkości i przestronności zostanie połączony z praktycznym rozwiązaniem. Szuflady i funkcjonalny podział przestrzeni wewnątrz szafki, wyposażonej w specjalne okucia i zawiasy umożliwiające ciche, lekkie zamykanie drzwi i szuflad, rozwiążą problem organizacji drobiazgów potrzebnych przy codziennych czynnościach pielęgnacyjnych.

Niezwykle bogaty wybór elementów wyposażenia sprawia, że aranżując łazienkę nie musimy rezygnować ze stylowych, designerskich rozwiązań, na rzecz funkcjonalności. Serie mebli i ceramiki marki Keramag Design pozwalają na stworzenie nowoczesnej, praktycznej aranżacji, w której każdego dnia będziemy czuć się dobrze.

Produkty Keramag Design dostępne są w ofercie Sanitec KOŁO – wiodącego producenta i dystrybutora wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce.

Sanitec KOŁO