Od początku lipca na rynku dostępna jest kolejna nowość tego sezonu firmy WIŚNIOWSKI.  W ofercie polskiego lidera produkcji bram garażowych  pojawiła się brama uchylna NOVUM  w kolorze RAL 7016.

– Brama ta w języku branżowym określana jest często, jako produkt pierwszej ceny w swojej klasie – wyjaśnia Marcin Strzelec, menedżer grupy produktowej w firmie WIŚNIOWSKI.        
– Wiadomo, że NOVUM raczej nie jest przeznaczona do rezydencji, ani nowych domów, w których inwestorzy dbają o szczegóły wizualnej strony swojej posesji. NOVUM natomiast świetnie sprawdza się w sytuacjach, gdzie od designu ważniejsza jest funkcjonalność i cena. Mam tu na myśli np. ciągi wolnostojących garaży i miejsca parkingowe o charakterze osiedlowym i przemysłowym.

Takie zastosowanie bramy NOVUM nie oznacza, iż producent nie przywiązuje wagi do strony wizualnej tego produktu. Wręcz przeciwnie, właśnie do dostępnej już na rynku palety kolorów podstawowych (RAL 8014, 8017, 9016)  dołączył również RAL 7016 – kolor zyskujący  w dzisiejszym budownictwie ogromne znaczenie. Dzięki temu brama NOVUM – bez zmiany ceny – dostępna jest w najpopularniejszym odcieniu szarości.


 

 WIŚNIOWSKI (PRESS BOX )