Firma Deante poszerzyła kolekcje Andante i Rapido o dodatkowe modele zlewozmywaków granitowych. Nowe konfiguracje i kolory zachęcają do urządzenia kuchni marzeń, w której piękno idzie w parze z funkcjonalnością.

Andante i Rapido to wyjątkowe kolekcje, zaprojektowane przez Michała Łoja z okazji 25-lecia marki Deante. Tworząc Andante, autor czerpał inspirację z ruchu i powietrza, dzięki czemu udało mu się połączyć lekki wzór z masywną granitową bryłą. Z kolei Rapido to nawiązanie do wyrafinowanej sztuki art déco – geometrycznych wyżłobień i delikatnych łuków.

Obydwie kolekcje zostały wzbogacone o dwa nowe modele, wyposażone w krótkie ociekacze: 1-komorowy i 1,5-komorowy. Pierwszy z nich sprawdzi się w niedużych pomieszczeniach, gdzie liczy się każdy centymetr. W głębokiej, poszerzonej komorze zmieszczą się duże miski i garnki, a krótki ociekacz posłuży do odsączania kieliszków lub sztućców. Wariant 1,5-komorowy to propozycja dla osób, które nie tylko dysponują większą przestrzenią, ale też często gotują. Dodatkowa komora podnosi komfort przygotowywania codziennych posiłków, poprzez możliwość wygodnego mycia warzyw i owoców, czy rozmrażania mięsa.

Wszystkie warianty Andante i Rapido zostały wzbogacone o nowe kolory. Oprócz piaskowego i grafitowego dostępne są: alabastrowy, a także szary i grafitowy w wykończeniu metalik. Nowe kolory posiadają właściwości antyseptyczne, dzięki czemu chronią przed rozwojem drobnoustrojów na powierzchni zlewozmywaka.

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)