Spółka Unidevelopment S.A. otrzymała pozwolenie na użytkowanie I etapu Osiedla 360° na warszawskim Gocławiu i rozpoczęła przekazywanie mieszkań klientom. Dotychczas firma sprzedała prawie 90% mieszkań w inwestycji. W przyszłym roku deweloper planuje realizację II etapu tego przedsięwzięcia.

Nowe Osiedle 360° znajduje się przy ul. Kapelanów AK na warszawskim Gocławiu. W pierwszym etapie inwestycji, w dwóch budynkach, powstało łącznie 118 mieszkań. W ofercie znalazły się lokale o metrażach od 33 do 105 m². Obecnie wolnych pozostało już tylko 14 z nich. Klienci mogą wybierać spośród trzypokojowych mieszkań o powierzchniach od 56,44 m² do 65,46 m² oraz jednego pięciopokojowego lokalu z dużą loggią i widokiem na jeziorko Balaton.

„Bardzo nas cieszy dobre tempo sprzedaży mieszkań, ponieważ oznacza ono, że przygotowaliśmy produkt spełniający oczekiwania klientów. Wyróżnikami oferty jest tu zarówno funkcjonalny rozkład lokali, jak i okolica o atrybutach rzadko spotykanych w rozwiniętych częściach miasta. Budynki sąsiadują bezpośrednio z jeziorkiem Balaton, wokół którego znajduje się park i place zabaw. Sąsiedztwo terenów rekreacyjnych położonych nad wodą jest wartością dodaną i zapewnia bliskość przyrody, o którą tak trudno w dużych aglomeracjach. Ponadto Klienci, kupujący mieszkanie na Osiedlu 360° z oknami wychodzącymi na jeziorko, mają pewność, że widok zawsze będzie wyjątkowy i w przyszłości się nie zmieni.” – mówi Ewa Przeździecka, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Unidevelopment S.A.

Oprócz terenów rekreacyjnych w pobliżu osiedla znajduje się też infrastruktura miejska, wpływająca na komfort codziennego życia – m.in. liczne placówki handlowo-usługowe, medyczne oraz edukacyjne. Okolice ul. Kapelanow AK są dobrze skomunikowane z resztą miasta i już teraz zapewniają możliwość łatwego poruszania się samochodem i komunikacją publiczną. W pobliżu zatrzymuje się wiele autobusów. W najbliższych latach na Gocław dojechać będzie można również planowaną linią tramwajową, przebiegającą wzdłuż Kanału Kamionkowskiego i ul. Bora-Komorowskiego, której powstanie zapowiedziała w czerwcu tego roku Hanna Gronkiewicz – Waltz, Prezydent m.st. Warszawy. Co więcej, zgodnie z planami przedstawianymi przez metro warszawskie, docelowo w rejonie Gocławia mają zostać zrealizowane dwie stacje II linii kolei podziemnej: „Ostrobramska” i „Fieldorfa”.

Projekt Osiedla 360° przygotowała pracownia Mąka Sojka Architekci. Generalnym wykonawcą był Unibep S.A. Ceny lokali aktualnie dostępnych w ofercie wynoszą od 7450 do 7700 zł/m2. Więcej informacji na temat Osiedla można znaleźć na stronie www.osiedle360.pl oraz w biurze sprzedaży przy ul. Kapelanów Armii Krajowej, otwartym od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 i w sobotę w godzinach 10.00-15.00. W przyszłym roku Unidevelopment S.A. planuje rozpoczęcie budowy drugiego etapu Osiedla 360°, w którym w dwóch budynkach powstanie 112 kolejnych mieszkań.
 
Unidevelopment