KRISPOL, czołowy producent bram, okien i rolet, w towarzystwie swoich kluczowych partnerów biznesowych rozpoczął największą od lat inwestycję.

W miniony piątek, 11 marca, KRISPOL oficjalnie rozpoczął budowę kolejnej hali produkcyjno-magazynowej przy Zakładzie nr 2 we Wrześni. Symbolicznego otwarcia inwestycji dokonali kluczowi partnerzy firmy podczas pierwszej tegorocznej Konferencji Salonów KRISPOL. 

Jednym z fundamentów naszej działalności są silne relacje z naszymi kluczowymi partnerami biznesowymi – mówi Grzegorz Ratajczak, Dyrektor Wykonawczy firmy –  Dobre relacje pielęgnujemy poprzez regularne spotkania i wymianę wiedzy. Służą temu m.in. Konferencje Salonów KRISPOL – regularne, strategiczne spotkania, podczas których omawiana jest długofalowa strategia marki. Podczas wiosennych i jesiennych edycji konferencji wspólnie generujemy pomysły i wymieniamy się opiniami o rynku. Tym razem dodatkowo zależało nam na tym, aby to nasi Partnerzy symbolicznie rozpoczęli naszą najważniejszą od lat inwestycję.

Wartość otwartej inwestycji jest szacowana na ok. 20 mln zł. W jej efekcie powstanie hala o powierzchni 8 000 m2. Ma ona zapewnić nowe moce produkcyjne i zaplecze magazynowe m.in. dla rozwoju eksportu. Produkty marki KRISPOL co roku znacząco zwiększają udziały w rynku europejskim, z tego powodu budowa ruszyła już tej wiosny. O skali inwestycji świadczyć może fakt, że przygotowanie terenu pod nią wiąże się z transportem materiałów obejmujących 1200 samochodów ciężarowych. Budowa potrwa do jesieni tego roku. W późniejszym terminie obok hali powstanie także nowy budynek biurowy.


KRISPOL jest wiodącym europejskim producentem bram i stolarki otworowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od 25 lat. Oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy, okna, rolety i drzwi.


KRISPOL
(press box)
www.krispol.pl