28 września, w Bolonii, rozpocznie się kolejna edycja międzynarodowych targów Cersaie. To najważniejsze wydarzenie dla branży płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek. Ceramika Paradyż, jak co roku, przygotowała liczne premiery produktowe, w tym nowy format gresów szkliwionych 75×75 cm – dotychczas nieoferowany przez żadnego polskiego producenta.

Ceramika Paradyż jako pierwszy polski producent płytek ceramicznych wystawiał się 15 lat  temu na Międzynarodowych Targach Ceramiki i Wyposażenia Łazienek Cersaie. W tegorocznej edycji targów, na 120 metrowym stoisku, firma zaprezentuje ponad 50 kolekcji, w tym 31 nowości. Swoją premierę będą miały m.in. płytki gresowe w nowym formacie 75×75 cm, (z modularnymi elementami 25×75 cm) z industrialnymi grafikami i szlachetnymi strukturami. Uzupełnieniem ekspozycji targowej będą wielkoformatowe, szklane tafle z nadrukiem cyfrowym. Produkty Ceramiki Paradyż zostaną zaprezentowane w tym roku poprzez ukazanie ich personalizacji i nieoczywistego odbioru. Efekt ten ma zostać osiągnięty dzięki przedstawieniu artystycznych portretów ludzi w zestawieniu z dodatkami inspirowanymi konkretnym trendem.

W tym roku po raz pierwszy, zorganizowano równolegle Bologna Design Week, obfitujący w szereg wydarzeń kulturalnych i promujących design. Na terenie miasta odbędą się liczne szkolenia, prezentacje i spotkania. Będzie się działo!

Serdecznie zapraszamy na stoisko Ceramiki Paradyż
Hala 18
Stoisko C30 – D29

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX