W wystroju wnętrz czasem nie trzeba spektakularnych zmian, by zmienić charakter aranżacji. Alternatywš dla remontu mogš być proste metamorfozy, które wprowadzš do pomieszczenia powiew œwieżoœci. Jednym ze sposobów, które pozwolš osišgnšć taki efekt, jest malowanie mebli. Z odpowiednimi produktami i szerokš paletš kolorów Tikkurila można ponownie odkryć ich urzekajšce piękno i dodać im oryginalnego charakteru.

Więcej słońca
Wyraziste tonacje skutecznie przycišgajš wzrok. Zainspiruj się więc słonecznš wiosnš i przemaluj starš szafkę na energetyczny kolor żonkili. Odcień ten przełamie poważny klimat wnętrza, wprowadzajšc odrobinę radoœci, a przy okazji podkreœli prostš, geometrycznš bryłę mebla. W nowym barwnym wydaniu, przy relatywnie niewielkim nakładzie pracy, będzie on nowoczesnym i stylowym dodatkiem do pokoju.

Więcej wyrazu
Z Tikkurila nawet zwyczajne krzesło z łatwoœciš możesz zmienić w oryginalny, dizajnerski mebel. Przemalowane na odcień głęgokiego różu będzie efektownie prezentować się na tle ciemnych œcian, nadajšc całej aranżacji indywidualnego charakteru. Na dodatek, wcale nie trudno to osišgnšć. Przed malowaniem wystarczy jedynie oczyœcić powierzchnię, usuwajšc brud czy kurz, a w razie potrzeby zaszpachlować ubytki. Nastęnie trzeba zagruntować drewno, by na koniec w dwóch warstwach położyć emalię Tikkurila Everal Aqua w wybranym stopniu połysku. Finalny efekt olœniewajšcy!

Więcej możliwoœci
Dzięki Tikkurila stare meble mogš zyskać nie tylko nowe kolory, ale też i funkcjonalnoœci. Stara komoda zyska dodatkowe zastosowanie, gdy jej fronty pomalujemy farbš tablicowš Tikkurila Liitu. W ten sposób można stworzyć jedyne w swoim rodzaju, wyjštkowe dekoracje, których na próżno szukać gdzie indziej. Będzie to też niestandardowe miejsce na codzienne zapiski, które w pięknym stylu będš zdobić dom.

Więcej informacji na temat malowania mebli z Tikkurila znajduje się na stronie: https://www.tikkurila.pl/farby_dekoracyjne/inspiracje/mala_wielka_zmiana_-_domowe_metamorfozy/metamorfoza_salonu/malowanie_mebli.

Tikkurila