Zlokalizowane na styku poznańskiego Górczyna i Grunwaldu – Osiedle Atrium  pnie się w górę. Prace rozpoczęte w tym roku są na ukończeniu i niedługo zakończy się I etap inwestycji, w którym większość mieszkań jest już sprzedana. Aktualnie rozpoczyna się II etap.

Działania związane z I etapem inwestycji idą zgodnie z założonym przez wykonawców harmonogramem. Trwają właśnie ostatnie prace nad budynkiem E, który jest zlokalizowany przy ulicy Bosej. Budowa ma się zakończyć w I kwartale 2016 roku. Wszystkie mieszkania z tego budynku spełniają wymogi rządowego programu dopłat MdM i w większości zostały już sprzedane. Przyszli mieszkańcy będą mogli wprowadzić się już wiosną, obecnie trwa ocieplanie budynku, niebawem rozpoczną się ostatnie prace wewnątrz.

   
    Budowa nie zwalnia tempa i rozpoczęła się realizacja budynków C i D z II etapu. Nad pracami, podobnie jak przy I etapie, czuwa firma R. Derdy, obecnie pracująca przy stropie nad halą garażową. Realizacja projektu skończy się w III kwartale 2016 roku. Powstanie tu 46 mieszkań o powierzchniach od 35,51 do 101,67 m2. Ceny lokali rozpoczynają się od 4860 zł za m2. Wszystkie lokale będą oddane do użytku w stanie deweloperskim. Do tych na parterze będą przynależały ogródki, natomiast te na piętrze będą wyposażone w balkony. Deweloper zadba też o małą architekturę – powstanie tu plac zabaw, a także dziedziniec z ławkami dla mieszkańców.

    Jeszcze przed świętami będzie miała miejsce premiera III etapu, do sprzedaży zostaną wprowadzone kolejne mieszkania. – Grudzień to dla nas miesiąc wytężonych działań. Pracujemy właśnie nad mieszkaniem pokazowym, które będzie znajdowało się w budynku E, a także rozpoczynamy sprzedaż lokali z III etapu osiedla – mówi Lucyna Mendyka, z biura sprzedaży Atrium Grunwald.
 
MissionPR