Właśnie ruszyła budowa nowej inwestycji mieszkaniowej dewelopera BUDOTEX. Już za 15 miesięcy licząc od dziś, oddane zostaną pierwsze mieszkania. Tęczowy Raj powstanie w pięknej i spokojnej dzielnicy Krzyki, w bliskim sąsiedztwie Parku Klecińskiego.

Deweloper BUDOTEX właśnie wystartował z budową nowej inwestycji Tęczowy Raj na osiedlu Partynice, przy ulicy Jeździeckiej. Pierwszy etap zostanie ukończony w drugim kwartale 2015 roku. Sprzedaż mieszkań rozpocznie się już wkrótce.

Raj dla młodych
Osiedle powstaje głównie z myślą o ludziach młodych, którzy poszukują swojego pierwszego mieszkania. Niewielki metraż, już od 27 m kw., będzie idealnym rozwiązaniem dla studentów oraz singli pragnących małego, ale własnego mieszkania, leżącego w ich zasięgu finansowym. Młode pary będą mogły zdecydować się na  lokale o powierzchni 40-50 m kw., dla rodzin z dziećmi stworzono mieszkania o większym metrażu, do 95 m kw. Na parterze zaplanowano trzy lokale usługowe, w podziemiach parking z jednym miejscem postojowym dla każdego mieszkania. Dla dzieci wybudowany zostanie plac zabaw.

– Tęczowy Raj to nasza kolejna inwestycja skierowana do ludzi młodych, zarówno singli, jak i małżeństw z dziećmi, którzy pragną kupić swoje pierwsze mieszkanie. Posiadamy już 25-letnie doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym. Zawsze projektujemy i budujemy nasze inwestycje z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Bierzemy pod uwagę wszystkie czynniki, które wpływają na poziom satysfakcji klientów – funkcjonalny projekt, nowoczesny design, dogodna i atrakcyjna lokalizacja oraz sąsiedztwo terenów zielonych. Tęczowy Raj spełnia wszystkie wymagania stawiane nowoczesnej inwestycji. Naszym celem jest zapewnienie mieszkańcom osiedla jak najlepszych warunków do życia – mówi Tadeusz Suleja, Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu.

Tęczowa oaza
Rozległe tereny zielone w pobliżu, a jednocześnie dogodna komunikacja i łatwy dostęp do sklepów i usług sprawiają, że nowa inwestycja firmy BUDOTEX będzie znajdować się w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji we Wrocławiu. Z niektórych okien będzie widać Park Kleciński, w którym na najmłodszych czeka plac zabaw, a do Toru Wyścigów Konnych będzie tylko 10 minut spacerem. Niedaleko znajduje się urokliwy Park Południowy oraz droga wyjazdowa prowadząca do Ślężańskiego Parku Krajobrazowego i Zalewu Sulistrowickiego. Budynki wyróżniać się będą oszczędnym, minimalistycznym designem oraz nowoczesną, lekką formą. Indywidualnego charakteru nada im jasno szara elewacja wzbogacona o detale w kolorach tęczy – geometryczne przeszklenia balkonów, od których zaczerpnięto nazwę inwestycji.

Więcej informacji na stronie: www.budotex.pl

Budotex