KOŁO od lat wyznacza kierunki rozwoju rozwiązań łazienkowych. Miski WC Rimfree® to innowacyjny wynalazek, który rewolucjonizuje podejście do higieny w łazience. Strona internetowa www.rimfree.pl informuje o najciekawszych aspektach tej nowej technologii.

Co się kryje pod nazwą Rimfree®? To model miski WC pozbawionej wewnętrznego kołnierza. Dzięki innowacyjnemu, opatentowanemu systemowi rozprowadzania wody kształt miski został maksymalnie uproszczony. To przełomowe rozwiązanie ułatwia utrzymanie czystości w toalecie.

Wewnętrzny kołnierz stosowany w standardowych miskach WC był siedliskiem kamienia, brudu i bakterii. Pozbawiona trudno dostępnych miejsc konstrukcja miski Rimfree® jest zbliżona kształtem do bidetu lub umywalki, co sprawia, że jest łatwiejsza w czyszczeniu. Nie ma potrzeby stosowania silnych detergentów – odsłonięte obrzeże wystarczy przetrzeć ściereczką z odrobiną płynu na bazie kwasów owocowych.

Dzięki temu toaleta jest zawsze czysta, a przy tym podwójnie chronimy środowisko. Kształt misek WC Rimfree® nie tylko umożliwia wykorzystanie lżejszych środków chemicznych przy czyszczeniu. Jest także dostosowany do spłukiwania oszczędną ilością wody: 6/3 l  lub 4/2 l.

Na nowej stronie internetowej www.rimfree.pl dowiemy się na czym polega sekret pionierskich, bezkołnierzowych misek – jak działają, jakie korzyści płyną z ich użytkowania i jak duży wybór dostępnych modeli oferuje dziś KOŁO Rimfree®.

KOŁO
Więcej informacji z firmy KOŁO (press box)