Miło nam poinformować, iż w gronie rekomendowanych produktów przez prestiżowy miesięcznik „M jak mieszkanie” w 2015 roku znalazła się kolekcja granitowych zlewozmywaków marki FERRO. Uroczystość wręczenia Rekomendacji odbyła się 25 lutego na Zamku Ujazdowskim w Warszawie. Piotr Kolanowski, Product Manager FERRO odebrał dyplom z rąk Agnieszki Gruszczyńskiej-Hyc, Redaktor Naczelnej magazynu „M jak mieszkanie”.

Wyróżnioną kolekcję granitowych zlewozmywaków Kizz charakteryzuje estetyczne wzornictwo i wysokie walory funkcjonalne. Barwiony kamień kwarcowy, żywica i utwardzacz, z których są wykonane tworzą specjalną kompozycję odporną na zarysowania i drobne uszkodzenia mechaniczne. Wytrzymałe, łatwe w utrzymaniu czystości, o pięknych, naturalnych barwach: piasek, biały i grafit oraz przyjemnej w dotyku powierzchni, zachowają swój nienaganny wygląd na lata. 

Technologia produkcji umożliwia otrzymanie nieomal dowolnych kształtów. Prostokątne i kwadratowe zlewozmywaki Kizz występują w wersji z ociekaczem i bez – te z ociekaczem mogą być montowane zarówno na prawą, jak i na lewą stronę. Zostały wyposażone w syfon z automatycznym korkiem oraz otwór przelewowy zapobiegający wylewaniu się wody z komory. W parze z designerską baterią, stanowią idealny zestaw  dla strefy zmywania, który efektownie wkomponuje się w wystrój nowoczesnej bądź tradycyjnej kuchni. Gwarancją jakości zlewozmywaków granitowych FERRO jest z pewnością aż 10-letnii okres gwarancji.

Rekomendacja „M jak mieszkanie” wyróżnia produkt lub serię produktów dostępnych na polskim rynku charakteryzujących się wysoką jakością projektu, innowacyjnością lub/oraz wartością estetyczną. Rekomendacje przyznawane są raz w roku. Firmy, których produkty uzyskały wyróżnienie mogą posługiwać się logotypem REKOMENDACJA „M jak mieszkanie” w swoich materiałach drukowanych, na ekspozycjach sklepów i na stronach internetowych. Wyróżnione produkty prezentowane są na łamach miesięcznika „M jak mieszkanie” oraz na www.urzadzamy.pl.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)