Sklepy KOMFORT wychodzą naprzeciw wszystkim tym, którzy w wakacje zaplanowali remont lub odświeżenie mieszkania. Od 24 czerwca br. obowiązuje specjalna oferta cenowa na 3 rodzaje paneli podłogowych. Co więcej, zakupów można dokonywać na korzystne raty 0%, bez żadnych ukrytych kosztów. Akcji towarzyszy kampania reklamowa.

Lato to idealny czas na remont, wykończenie lub odświeżenie mieszkania. Wszystkich tych, którzy korzystając z wyjazdu dzieci, zaplanowali wymianę podłogi Sklepy KOMFORT zapraszają do skorzystania z wakacyjnej promocji na wybrane produkty. Promocją „3 x TAK” objęte zostały trzy rodzaje paneli, dopasowane do preferencji trzech różnych grup konsumentów.

Dedykowana oferta

„Przeanalizowaliśmy oczekiwania oraz motywacje zakupowe naszych Klientów, tak aby w ramach letniej promocji móc zaproponować im produkty idealnie dobrane do ich potrzeb”.  – mówi Anna Heimberger, Dyrektor Marketingu Sklepy KOMFORT S.A.

„Tak tani” Dąb Tundra to oferta przeznaczona dla Poszukiwaczy Okazji – panel o wyjątkowo niskiej cenie 19,90 zł/mkw. „Tak korzystny” Dąb Colmar dedykowany jest klientom Racjonalnym, gdyż oprócz atrakcyjnej ceny (26,90 zł/mkw) Sklepy KOMFORT oferują gratis w postaci podkładu wyciszającego.  „Tak trwały” Dąb Titan to z kolei oferta przeznaczona dla najbardziej Wymagających konsumentów – panel o maksymalnej trwałości dostępny wyłącznie w sieci Sklepów KOMFORT. Cena promocyjna produktu to 39,90 zł/mkw.

Tak tani: Dąb Tundra

Panel podłogowy o klasie ścieralności AC4, oferowany w wyjątkowo korzystnej cenie: 19,90 zł/mkw.
Tak korzystny: Dąb Colmar
Panel podłogowy o klasie ścieralności AC4 i grubości 8 mm. Oprócz promocyjnej ceny: 26,90 zł/mkw  Klienci otrzymują gratis podkład.
Tak trwały: Dąb Titan

Panel podłogowy o najwyższej na rynku odporności na ścieranie – klasa AC5. Cena promocyjna 39,90 zł/mkw Produkt dostępny wyłącznie w sieci Sklepów Komfort.
Promocja obowiązuje we wszystkich sklepach KOMFORT od 24 czerwca do 31 sierpnia br. lub do wyczerpania zapasów. Akcja dotyczy również zamówień, które zostały złożone za pośrednictwem sklepu internetowego www.komfort.pl.

Dodatkowe korzyści
Cena na promocyjne produkty może być niższa o kolejne 12% w przypadku zamówienia w Sklepach KOMFORT usługi montażu.
Dodatkowo w czasie trwania promocji Sklepy KOMFORT oferują atrakcyjny system ratalny. Raty 0%, bez żadnych ukrytych kosztów i prowizji obowiązują na cały asortyment. Klienci mogą skorzystać z oferty kredytowej na zakupy o wartości nawet do 20 tysięcy złotych. Kwota  może zostać rozłożona na 10 lub 20 rat, w zależności od preferencji kupującego.

Kampania ATL I BTL
Akcja promocyjna wsparta została kampanią reklamową, która rozpoczęła się 1 lipca br. Komunikacja realizowana jest przede wszystkim za pośrednictwem telewizji: 15-sekundowy spot emitowany w Polsacie, TVN-ie oraz na kanałach tematycznych. Dodatkowo komunikacja o akcji  pojawia się na kanałach VOD oraz radiu i Internecie. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starlink.

Informacje o akcji pojawiły się również w punktach sprzedaży. Na terenie Sklepów KOMFORT umieszczone zostały dedykowane bannery, plakaty oraz promocyjne ekspozytory.

 

Spot reklamowy: http://youtu.be/Gp03SsSnff0


Na zdjęciu: panel Dąb Titan, Sklepy KOMFORT S.A.

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)