Amica wprowadziła na rynek nowe modele zmywarek, które idealnie dopasują się do każdego wnętrza i stworzą spójną estetyczną całość z pozostałymi urządzeniami AGD marki Amica. Nowe zmywarki są przede wszystkim eco, tzn. efektywne, ciche i oszczędne. 

 

Nowe zmywarki Amica odznaczają się efektywnym zmywaniem nawet 14 kompletów naczyń, cichą pracą oraz niskim zużyciem wody i prądu.To wszystko jest możliwe dzięki szeregowi inteligentnych rozwiązań:

  • Silnik Logic Drive – to nowa generacja niezwykle trwałej technologii, dzięki której urządzenie pracuje bardzo cicho i z powodzeniem można je montować w kuchniach otwartych na salon.

  • Maxi Space 3 – to trzeci kosz na sztućce, który pozwala zwiększyć pojemność zmywarki do 14 kompletów naczyń. Jego konstrukcja składa się z mobilnych modułów, ułatwia umieszczanie i wyjmowanie sztućców.

  • Zmywanie w trzech wymiarach (3D) – trzecie ramię natryskowe zwiększa efektywność zmywania, docierając do każdego zabrudzonego naczynia w zmywarce.

  • Czysta oszczędność – klasa efektywności energetycznej A+++ gwarantuje niskie zużycie energii elektrycznej, zużycie wody wynosi zaledwie 8,5 litra na jeden cykl, a system Hot Air Drying zapewnia najwyższą klasę efektywności suszenia.

Nowe zmywarki Amica to inteligentny styl w czystej postaci. Niezwykle atrakcyjne rozwiązania estetyczne robią wrażenie już przy pierwszym kontakcie. Wewnętrzne oświetlenie LED zapala się automatycznie po otwarciu drzwi zmywarki, a wyświetlacz tekstowy LCD przeprowadzi nas przez dziewięć różnych programów i dziewięć temperatur zmywania… chyba że użytkownik wybierze program Auto, który dzięki elektronicznemu sensorowi zabrudzenia wody, sam dostosuje ilość wody i temperaturę do stanu zmywanych naczyń.

Amica udowadnia kolejny raz, że kuchnia to jej domena – przed posiłkiem i po nim.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)