Osoby zainteresowane rozwojem swoich kwalifikacji i myślące o zmianie dotychczasowego zawodu powinny odwiedzić mokotowski budynek biurowy Adgar Wave. Część parterowej kondygnacji biurowca zajęła bowiem marka ART&DÉCOR. To znany i ceniony na rynku organizator szkoleń i warsztatów kompetencyjnych, a także popularyzator idei wykorzystania artystycznych kompozycji kwiatowych w przestrzeniach do pracy i życia.

ART&DÉCOR to projekt biznesowy duetu Ewy Majewskiej i Adriany Zintel. W trakcie 20 lat działalności, marka zorganizowała niezliczone kursy, szkolenia i warsztaty dla osób, które chciały zdobyć lub rozwinąć swoje kompetencje w zakresie designu i florystyki. W realizacji misji edukacyjnej obie panie wspiera zespół wybitnych ekspertów, w tym znane z programów telewizyjnych, pt: „Dekoratornia” czy „Maja w Ogrodzie” – Joanna Majewska i Agnieszka Nożewska. Od listopada 2021 roku, marka prowadzi swoją działalność biznesową w nowej siedzibie – w jednym z mokotowskim budynków biurowych Adgar Poland.

„Czujemy, że Adgar Wave stanie się przyjaznym domem dla naszych projektów oraz miejscem, które pozwoli rozwijać kreatywność uczestników naszych szkoleń i warsztatów. Zarówno funkcjonalność budynku, dostępność sal konferencyjnych i przestrzeni sprzyjających pracy koncepcyjnej, jak i atrakcyjna lokalizacja naszego nowego biura przełoży się na jeszcze skuteczniejszą realizację naszej misji edukacyjnej, a także frekwencję w organizowanych przez ART&DÉCOR wydarzeniach” – mówi Ewa Majewska.

„Z entuzjazmem powitaliśmy markę ART&DÉCOR i cieszymy się, że będzie ona realizowała swoje biznesowe przedsięwzięcia w Adgar Wave. Zyskujemy nie tylko inspirującego najemcę, ale i partnera, którego oferta edukacyjna może być interesująca dla członków społeczności Adgar Poland. Tworzenie rozwiązań, które umożliwiają realizację pasji pozazawodowych, zdobywania nowych kompetencji oraz kreatywnego wykorzystania czasu po pracy to dla nas ważny aspekt naszej działalności” – mówi Ewelina Nuszczyńska, Leasing & Flexible Workplaces Manager w Adgar Poland.

Adgar Wave to 13-kondygnacyjny biurowiec klasy „A”, usytuowany u zbiegu ulic Marynarskiej i Rzymowskiego na warszawskim Mokotowie. Łączna powierzchnia budynku o charakterze biurowym i usługowym wynosi ponad 14 tys. mkw. Do dyspozycji najemców są nowoczesne biura w formacie szytym na miarę, jak i elastyczne przestrzenie do pracy w autorskim modelu Be Yourself oraz Flexi Lease .  W Adgar Wave można skorzystać ponadto z centrum fitness Orange Fitness Theory, kawiarni Green Cafe, a poza sezonem zimowym, również z bezpłatnej wypożyczalni rowerów marki  BMW. Budynek sąsiaduje z Galerią Mokotów, największym w dzielnicy centrum handlowo-rozrywkowym.

Więcej o Adgar Poland: https://www.adgar.pl/


Adgar Wave