W wyniku przeprowadzonego przez magazyn Czas na Wnętrze Rankingu czytelników CnW, bateria kuchenna Franke Neptune otrzymała Złoty Medal Grand Prix oraz Złoty Medal za pierwsze miejsce w kategorii Design.

Ranking cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem czytelników, którzy przez cały rok 2014 oceniali na portalu czasnawnetrze.pl najciekawsze produkty wnętrzarskie prezentowane w kilkudziesięciu kategoriach.

Bateria Franke Neptune została zaprojektowana, aby prace w kuchni były łatwiejsze, a strefa wody nabrała niepowtarzalnego charakteru. Wyciągana wylewka baterii zapewnia wygodne korzystanie i ułatwia dokładne mycie nawet większych naczyń. Neptune doskonale komponuje się ze wszystkimi rodzajami zlewozmywaków Franke, urzeka prostotą formy i funkcjonalnością. Wykonana z najwyższej jakości materiałów bateria, wytrzyma nawet bardzo intensywną eksploatację.

Bateria wyposażona została w wytrzymałą głowicę ceramiczną oraz specjalny zawór zwrotny odcinający powrót wody z wyciąganej wylewki.

Dostępne wykończenia Franke Neptune: chromowana, chrom/czarna oraz chrom/biała.

Nagrodzone w sondażu produkty zostaną uroczyście zaprezentowane w dziale magazynu Czas na Wnętrze – GALERIA CnW 2015, w wydaniu styczniowym.

Cena baterii Franke Neptune: 949 zł

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.plOd ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Franke Polska (PRESS BOX)