Domowy posiłek zawsze smakuje najlepiej, a jeśli jest przygotowany dla najbliższych i wspólnie celebrowany, ma znaczenie szczególne. Przez brak czasu nie zawsze jednak udaje nam się zjeść razem przy rodzinnym stole, dlatego tak ważne są intuicyjne, łatwe w obsłudze urządzenia wyposażenia kuchennego, które nie tylko ułatwią nam pracę, ale także ją przyspieszą.

Elegancka, bezpieczna, funkcjonalna i oszczędna- taka właśnie jest najnowsza płyta indukcyjna FH 604-1W 4I PWL WH Franke. Posiada funkcję BOOSTER dla wszystkich pól, zintegrowany panel sterujący, wskaźnik ciepła działania pól grzewczych oraz wygodne sterowanie Touch Control, co pozwala uzyskać najwyższą precyzję i efektywnie wykorzystać urządzenie.

Dzięki zastosowaniu przez producenta specjalnych zwojów, umożliwiających łatwą kontrolę nad emisją ciepła, płyta jest także niezwykle wydajna. Natychmiast reaguje na potrzeby użytkownika i jest łatwa w obsłudze. Warto podkreślić, że płyta indukcyjna Franke jest także wyjątkowo bezpieczna. Specyfika działania indukcji polega na tym, że ciepło zostaje wytworzone bezpośrednio w dnie naczynia i dzięki temu szkło płyty będzie jedynie ciepłe, a nie gorące.

Biała płyta indukcyjna FH 604-1W 4I PWL WH Franke to płyta do zadań specjalnych. Jest wygodna, intuicyjna i funkcjonalna, a dodatkowo odpowiada najnowszym trendom w aranżacji strefy gotowania, co sprawia, że świetnie prezentuje się w każdej kuchni.
Cena: 2 499 zł


Biała płyta indukcyjna Franke

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl


Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Franke Polska (PRESS BOX)
www.franke.pl