Umywalka: mała czy duża, okrągła czy z kątami? A może przede wszystkim funkcjonalna? Inspirowane kwiatami nowości ceramiczne marki Deante łączą w sobie zarówno użyteczność, jak i piękno ogrodu. Wśród produktów znajdują się trzy nowe modele umywalek oraz podwieszana miska ustępowa.

Anemon – kwadratowa umywalka stawiana na blacie – przywodzi na myśl drobne białe kwiaty. Subtelna i elegancka forma nadaje się do niewielkich pomieszczeń, których właściciele nie chcą rezygnować z pięknego wyposażenia. Prostota produktu sprawia, że stanie się on dopełnieniem łazienki, niezależnie od stylistyki jej wykończenia.

Z kolei wpuszczana w blat umywalka Floks, dzięki swoim wymiarom, może stanowić główny element wyposażenia. Model posiada szeroki prostokątny rant, czyniący produkt jeszcze bardziej funkcjonalnym. Ta przestrzeń z powodzeniem posłuży jako dodatkowa półka na kosmetyki i przybory toaletowe. Rant kontrastuje z obszerną półokrągłą komorą, sprawiając, że całość projektu jest przykładem wysokiej jakości sztuki użytkowej: nie zatracając swojej funkcjonalności, staje się ozdobą wnętrza.

Trzecią nowością jest umywalka i miska ustępowa Peonia. Ich kształt został zainspirowany dużymi pąkami tych kwiatów, a zaokrąglone brzegi i eliptyczna komora wprowadzają do łazienki delikatność. Dodatkową zaletą jest możliwość podwieszenia umywalki lub jej montażu na blacie, co wzbogaca wachlarz aranżacji. Do misy ustępowej bez problemu można dobrać odpowiednią, wolnoopadającą deskę. Podwieszana misa ułatwia dostęp do zakamarków łazienki podczas sprzątania.

Nowości ceramiczne Deante to przede wszystkim udane połączenie użyteczności produktów i pięknego designu. Umywalki zostały wyposażone w otwory na baterie oraz w przelewy. O wysokiej jakości nowych produktów świadczy 10-letnia gwarancja.


Umywalka Anemon

Umywalka Peonia

Umywalka Floks

Misa ustępowa PeoniaDeante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)