Sklep internetowy Winkhaus otrzymał prestiżowy znak jakości Trusted Shops, który jest gwarancją bezpiecznych zakupów w sieci.

Niemiecka firma Trusted Shops od 1999 roku przyznaje Znak Jakości dla sklepów internetowych ze zintegrowaną Ochroną Kupującego, w skład której wchodzi gwarancja zwrotu pieniędzy oferowana przez znane towarzystwa ubezpieczeniowe. Do tej pory taki certyfikat otrzymało 19.000 podmiotów w całej Europie. Przyznanie certyfikatu oznacza, że sklep spełnia szereg określonych przez tę firmę kryteriów jakościowych w dziedzinach takich jak wypłacalność, przejrzystość cen, dobra obsługa klienta i ochrona danych osobowych. Trusted Shops dokonuje audytu sklepu, a następnie certyfikowany przez siebie sklep stale monitoruje. Trusted Shops dodatkowo chroni klientów certyfikowanego e-sklepu, udzielając gwarancji zwrotu pieniędzy do 10.000 zł. Umożliwia także kupującym zamieszczanie opinii w kategoriach dostawa, towar i obsługa klienta i dzielenie się nimi z innymi użytkownikami. Na łączną ocenę sklepu składają się opinie z ostatnich 12 miesięcy.

Sklep internetowy Winkhaus został uruchomiony w 2008 roku jako jeden z pierwszych w branży. Oferuje różnego typu akcesoria okuciowe do okien i drzwi, wkładki patentowe, klamki do okien i drzwi, zamki, zawiasy i pochwyty drzwiowe, artykuły do pielęgnacji stolarki i inne. E-sklep Winkhaus jest przystosowany do urządzeń mobilnych.

www.sklep.winkhaus.pl

Winkhaus Polska Beteiligungs (PRESS BOX)
www.winkhaus.pl