Co łączy bramę, drzwi i ogrodzenie firmy Wiśniowski? Jeden wspólny design, który nadaje całej posesji nowoczesny charakter i sprawia, że architektura domu i otoczenia staje się estetyczna i spójna.

Najbliższe trzy miesiące to dobry czas na gruntowne zmiany wokół domu. Kolekcja Wiśniowski Home Inclusive, nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego tytułem Dobry Wzór Roku 2014, jest bowiem dostępna w specjalnej ofercie.  

Wiśniowski Home Inclusive to kolekcja trzech produktów wysokiej jakości – brama UniTherm, drzwi CREO oraz ogrodzenie MODERN – połączonych jednym design-em. W ramach oferty specjalnej można stworzyć indywidualną kompozycję tych produktów.

Super ciepła brama UniTherm, do wyboru w 4 wymiarach do garaży jednostanowiskowych i 2 wymiarach do garaży dwustanowiskowych, dostępna jest w cenie  już od 3590 zł netto. Paleta 27 kolorów strukturalnych dla drzwi aluminiowych CREO dostępna jest w cenie standardowych kolorów RAL.  Ogrodzenie, przy 15% rabacie, można wybrać spośród 7 wzorów  proponowanych w 14 kolorach.

Elementy do stworzenia indywidualnej kolekcji  dostępne są u Partnerów firmy Wiśniowski na terenie całego kraju.  Czas zakończenia  promocji: 30.06.2015.

Kolekcja Wiśniowski Home Inclusive: https://www.youtube.com/watch?v=pBKD7j6MeJA

 

 

WIŚNIOWSKI (PRESS BOX )
www.wisniowski.pl