Dekorian – sieć eleganckich salonów z wyposażeniem wnętrz, zyskał nowe lokalizacje w Opolu i Kaliszu. To nie koniec ambitnych planów firmy, która dysponuje już 15  sklepami na terenie całego kraju.

Dekorian to ogólnopolska sieć salonów, która specjalizuje się w sprzedaży materiałów do dekoracji ścian i podłóg. Właściciele Dekoriana wyselekcjonowali portfolio kilkunastu marek wnętrzarskich z tego obszaru, które są gwarantem najwyższej jakości produktów i światowej klasy wzornictwa. Sieć jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce takich międzynarodowych brandów, jak kanadyjska Para Paints, belgijskie Omexco czy włoskie Metropolis i Giardini. W salonach Dekoriana na klientów czeka bardzo bogaty wybór tapet, farb, podłóg drewnianych i winylowych, wykładzin i dekoracji ściennych. Koncept biznesowy Dekoriana oparty jest na trzech podstawowych filarach: rozbudowanej sieci salonów firmowych, starannie wybranych markach wnętrzarskich oraz indywidualnym podejściu do klienta. Synergia tych trzech elementów sprawiła, że już dziś firma jest liderem w dziedzinie sprzedaży eleganckich materiałów wykończeniowych do wnętrz.

W ostatnich miesiącach Dekorian otworzył dwa nowe salony firmowe: w Opolu przy ul. Grunwaldzkiej 3 oraz Kaliszu przy ul. Częstochowskiej 50. To sklepy nr 14 i 15 na mapie sieci dystrybucji firmy. „Debiut w Opolu i Kaliszu to element naszej długookresowej strategii, która zakłada możliwie szeroki dostęp do oferowanych przez nas produktów” – mówi Mariusz Kaperczak, Dyrektor Zarządzający w firmie. Dekorian obecny jest w największych polskich miastach, w tym Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Ambicją właścicieli marki jest rozbudowa dotychczasowej sieci o kolejne lokalizacje. W tym roku otwarte zostaną salony firmowe w Szczecinie i Bielsku Białej , a w przyszłym roku powstać ma kolejnych 5 punktów sprzedaży. „Docelowo chcielibyśmy, aby Dekorian obecny był we wszystkich dużych i średnich polskich miastach” – dodaje Mariusz Kaperczak.

Co wyróżnia sieć Dekorian? Salony są przestrzenią przyjazną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i architektów wnętrz. Istotnym udogodnieniem jest obecność tak wielu designerskich marek pod jednym dachem, co zdecydowanie ułatwia wybór konkretnych rozwiązań i produktów. Dzięki profesjonalnej i życzliwej obsłudze oraz szerokiemu wachlarzowi wzorników i próbek materiałów dekoracyjnych, zakupy w sieci salonów Dekorian są przyjemne i przebiegają w komfortowej atmosferze. Dekorian otwarty jest również  na realizację indywidualnych próśb oraz niestandardowych zamówień klientów.

Dekorian