Grupa PETECKI po raz kolejny została doceniona przez ekspertów, tym razem za serię DRZWI PETECKI FUTURE DESIGN. Statuetka „Diamentu Stolarki” została oficjalnie wręczona 18-ego września, podczas Międzynarodowych Targów Architektonicznych – Warsaw Build 2015.

Seria drzwi FUTURE DESIGN marki PETECKI to odzwierciedlenie idei „design thinking”, łączącej w sobie maksymalną funkcjonalność i dostosowane do indywidualnych gustów użytkowników.

FUTURE DESIGN to projekt przyszłości, który charakteryzuje innowacyjność, dbałość o detale i najwyższa jakość komponentów. Są to drzwi dedykowane do budynków energooszczędnych oraz pasywnych z dodatkowymi zabezpieczeniami antywyważeniowymi.

Nagroda „Diamentu Stolarki” pokazuje, że marka PETECKI jest ceniona nie tylko przez Klientów, ale także zyskuje najwyższe uznanie w oczach ekspertów i architektów.

To dla nas zaszczyt i jednocześnie motywacja do wyznaczania standardów w stolarce. Dziękujemy.Drzwi PETECKI mogą zostać wykonane według bogatej palety oklein drewnopodobnych oraz imitujących wygląd niektórych metali oferowanych przez firmę VEKA, jak również w dowolnym kolorze RAL.
Innowacyjność i funkcjonalność kryje się także w możliwości wykonania dwóch odmiennych kolorów: jeden widoczny na zewnątrz, a drugi od wewnątrz.
Wzory drzwi zaprojektowane zostały w oparciu o najnowsze trendy.

PETECKI.eu (PRESS BOX)