Już 1 października rozpoczyna się wielka wyprzedaż dywanów w sklepach Komfort. Rabaty sięgną aż do 90%! To pierwsza taka akcja w Komforcie, dlatego warto skorzystać z okazji, zanim zostaną wykupione najatrakcyjniejsze wzory.

Po raz pierwszy taka okazja
Wyprzedaż rozpoczyna się 1 października. Tak atrakcyjne rabaty na zmieniającą się kolekcję dywanów największa w kraju sieć sprzedaży z dywanami, wykładzinami, panelami i podłogami drewnianymi wprowadza po raz pierwszy.
„Obniżki sięgają nawet 80-90%. W ofercie promocyjnej mamy 15 000 dywanów, dostępnych w ponad 100 sklepach na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym na www.komfort.pl. Taka okazja naprawdę nieprędko się powtórzy.” – mówi Anna Heimberger, Dyrektor Marketingu Sklepy Komfort S.A.

Kampania reklamowa
Akcji towarzyszy kampania reklamowa. Od 24 września w ogólnopolskich stacjach radiowych (Radio Zet, RMF FM, Radio Złote Przeboje, Chilli Zet) usłyszeć można spoty promocyjne. Dodatkowo w sklepach Komfort w całym kraju oraz na www.komfort.pl pojawiły się dedykowane plakaty, billboardy oraz bannery promocyjne.
Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starlink. Kreacją oraz oznaczeniem punktów sprzedaży zajął się dział marketingu Sklepów Komfort.

W ofercie sklepów sieci Komfort znajduje się szeroki wybór podłóg: paneli, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych oraz dywanów. Sklepy zapewniają również profesjonalne doradztwo oraz specjalistyczne usługi: montaż paneli, podłóg drewnianych i wykładzin oraz obszywanie i wycinanie dowolnych kształtów z wykładzin.

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)