Nadchodzi jesień, która jak co roku zachwycać nas będzie bogactwem kolorów. Warto wykorzystać je jako inspirację i już dziś ozdobić dom dywanem lub wykładziną w pięknych odcieniach czerwieni, burgundu, żółci czy brązów. Poniżej prezentujemy propozycje wybrane w Sklepach Komfort.

Dywan DIAMOND

Wyróżniający się intensywną barwą, wykonany z przędzy polipropylenowej (PP), która dzięki obróbce termicznej jest sprężysta, odporna na tarcie i ścieranie oraz łatwo się czyści.  

Dostępny w 4 rozmiarach: 80 x 150 cm w cenie 149 zł, 120 x 170 cm w cenie 249 zł, 160 x 230 cm w cenie 449 zł oraz 200 x 290 cm za 699 zł.

Dywan INFINITY

Dywan w odcieniach czerwieni, żółci, zieleni i szarości. Runo  wykonane z wysokiej jakości włókna heat set frise, które zapewnia trwałość oraz odporność na intensywne użytkowanie.
Produkt wyprodukowany w Belgii.

Dostępny w 2 wymiarach: 80×150 cm w cenie 199 zł oraz 200 x 290 w cenie 899 zł.

Dywan Calvin Klein

Dywan marki CALVIN KLEIN jest propozycją dla tych, którzy cenią prostotę, a jednocześnie precyzję wykonania. Pasuje do surowych, nowoczesnych pomieszczeń. Skład: 70% wiskozy oraz 30% wełny.

Produkt dostępny wyłącznie w sieci Sklepów Komfort w dwóch wymiarach: 104 x 165 cm w cenie 1299 zł oraz 160 x 226 cm w cenie 2799 zł.

Wykładzina dywanowa Serenada

Runo strzyżone typu saxon sprawia, że wykładzina Serenada nie udeptuje się, jest gładka i matowa, z lekkim cieniowaniem. Włókno poliamidowe bardzo długo zachowuje estetyczny wygląd. Może być stosowana na ogrzewaniu podłogowym.

Wyprodukowana w Belgii.  Grubość całkowita 11,5 mm. Dostępna w kilku wariantach kolorystycznych oraz 2 szerokościach: 4 m oraz 5 m. Cena 69,99 zł/m.

Wykładzina dywanowa Heartbreaker

Wykładzina typu shaggy wykonana z włókien polipropylenowych i poliestrowych. Posiada powłokę ochronną Stain Safe. Może być stosowana na ogrzewaniu podłogowym.

Wyprodukowana w Belgii. Dostępna w kilku wariantach kolorystycznych. Szerokość 4 m, grubość całkowita 20 mm. Cena 99,99 zł/m.

Wykładzina dywanowa Marbella

Wykładzina poliamidowa typu scrol o charakterystycznym, wytłaczanym wzorze. Dostępna w kilku wariantach kolorystycznych, m.in. brązie, zieleni oraz czerwieni. Może być stosowana na ogrzewaniu podłogowym.

Wyprodukowana w Belgii. Szerokość 5 m, grubość całkowita 8 mm. Cena 35,99 zł/m.

 

W ofercie Sklepów Komfort znajduje się szeroki wybór wykładzin i dywanów w pełnej gamie kolorystycznej oraz wzorniczej. Sklepy zapewniają również profesjonalne doradztwo oraz specjalistyczne usługi: montaż paneli, podłóg drewnianych i wykładzin oraz obszywanie i wycinanie dowolnych kształtów z wykładzin. Pełna lista Sklepów znajduje się na www.komfort.pl , gdzie można również dokonywać zakupów on-line.

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)