Zlewozmywak i bateria mogą stanowić dekoracyjną i funkcjonalną parę niezbędnych w każdej kuchni sprzętów. W otoczeniu praktycznych, ułatwiających przygotowanie posiłków, akcesoriów takich jak suszarki do naczyń czy ozdobne pojemniki utworzą piękną kompozycję barw i kształtów.

Przykładem takiej atrakcyjnej wzorniczo pary jest zlewozmywak stalowy jednokomorowy wpuszczany oraz bateria Modena stojąca z wyciąganym natryskiem marki Ferro.

Zlewozmywak o delikatnie zaoblonej formie, wykończony powłoką typu: len sprawdzi się doskonale w kuchniach o dużej i mniejszej powierzchni użytkowej. Wykonany został ze stali nierdzewnej AISI 304, co zapewnia mu trwałość i odporność na zanieczyszczenia, środki chemiczne i wysoką temperaturę. Firma udziela na wszystkie zlewozmywaki stalowe 10. lat gwarancji. Każdy z nich sprzedawany jest z dopasowanym do konkretnego modelu syfonem.

Zlewozmywakowi towarzyszy Modena – ładna bateria kuchenna z obrotową wylewką i wyciąganą rączką natrysku o dwóch strumieniach. Wyposażona w regulator ceramiczny pokryta została elegancką chromowaną powłoką. Ergonomiczny kształt i dobre proporcje tej baterii zapewniają swobodę i komfort użytkowania.

Stalowy zlewozmywak z baterią Modena tworzy praktyczny zestaw, który dzięki niebanalnej formie i atrakcyjnej barwie może stać się ozdobą każdej kuchni. Świetnie będzie wyglądał na tle oryginalnych metalowych pojemników w takim samym kolorze, bądź szklanych przeźroczystych mis, eksponujących swoją zawartość. Komplet jest doskonałą propozycją szczególnie do kuchni urządzonych w nowoczesnym stylu z interesującymi rozwiązaniami w meblach i dodatkach dekoracyjnych.


Zlewozmywak stalowy jednokomorowy, wpuszczany len DR4864TS.H / Modena bateria zlewozmywakowa BTM8


Zlewozmywak jednokomorowy, wpuszczany len DR4864TS.H / Modena bateria zlewozmywakowa BTM8

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)