Firma Enix zaprasza wszystkich architektów i projektantów do udziału w konkursie pt. „Nie tylko do łazienki”. Zadaniem konkursowym jest realizacja projektu z użyciem grzejnika z oferty firmy, należącego do kolekcji DESIGN.

Enix należy do grona najbardziej rozpoznawalnych producentów grzejników na polskim rynku. Swoim klientom proponuje luksusowe grzejniki klasy premium z serii DESIGN, grzejniki dekoracyjne oraz klasyczne grzejniki łazienkowe. 

Poszukując nowatorskich i atrakcyjnych rozwiązań w 2013 roku firma wprowadziła na rynek dwa wyjątkowe modele: MANGO LIGHT i LIBRĘ AUDIO.  Pierwszy z nich wyróżnia się nowatorskim połączeniem grzejnika z oświetleniem podkreślającym jego wyjątkowe walory wzornicze. Drugi natomiast charakteryzuje się połączeniem grzejnika LIBRA ze specjalnie zaprojektowaną, wysokiej jakości kolumną głośnikową.
Konkurs, trwający od 2 kwietnia 2014 do dnia 31 grudnia 2014, ma zwrócić uwagę potencjalnych klientów na możliwość szerokiego zastosowania grzejników z serii DESIGN w pomieszczeniach takich jak salon, sypialnia czy hol.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie firmy: www.enix.pl
http://enix.pl/aktualnosci/2261/     

Enix