Wszyscy lubimy komfort w łazience. Dlatego znajdujące się w niej meble, armatura i akcesoria powinny posiadać przede wszystkim walory funkcjonalne.

Wszelkiego rodzaju udogodnienia szczególnie cenione są przez osoby starsze i niepełnosprawne, które mają problemy ze swobodnym przemieszczaniem się, zmianą położenia ciała, a często także z wykonywaniem nawet najprostszych czynności.

Do sprzętów ułatwiających codzienne funkcjonowanie należą niewątpliwie łazienkowe akcesoria. Obok różnych uchwytów, których bogaty wybór proponuje Ferro w ofercie firmy znajdują się także poręcze oraz siedziska prysznicowe. Uchwyty mogą być montowane na ścianach obok toalet, umywalek lub też nad wanną. Znajdziemy je przede wszystkim w Programie Help oraz w kolekcjach: Novatorre 1 i Grace.
Program Help to stworzony specjalnie z myślą o osobach starszych i niepełnosprawnych zestaw akcesoriów łazienkowych. Oprócz uchwytów stałych pojedynczych i podwójnych są tu również uchwyty składane i praktyczna poręcz kątowa. Na uwagę zasługują także składane siedziska prysznicowe, które zapewniają użytkownikom wygodę i bezpieczeństwo.

Interesująco prezentuje się też uchwyt do wanny z mydelniczką z kolekcji Grace, a także funkcjonalne akcesoria z linii Novatorre 1, w której oprócz uchwytów znajdziemy użyteczne dozowniki na mydło zapewniające właściwą higienę podczas mycia, co jest szczególnie ważne zwłaszcza dla osób starszych i chorych o obniżonej odporności organizmu.

Bardzo istotną cechą wymienionych akcesoriów jest ich estetyczny wygląd, a także możliwość dostosowania poszczególnych elementów kolekcji do potrzeb indywidualnych.


Uchwyt do wanny Novatorre1

Uchwyt do wanny Grace


Program Help / Uchwyt podwójny stały 55cm


Program Help / Siedzisko prysznicowe składane


Grace / Uchwyt do wanny z mydelniczką


Uchwyt podwójny składany 81cm Program Help


Uchwyt do wanny Novatorre1 (2)


Program Help / Uchwyt pojedynczy


Program Help/ Siedzisko prysznicowe składane


Poręcz kątowa / Program Help

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)