Nowe meble łazienkowe KOŁO TWINS to sposób na uporządkowaną łazienkę z indywidualnym charakterem. Dzięki pojemnym szafkom zyskujemy przestrzeń funkcjonalną i przyjazną do zagospodarowania, także w małej łazience. Uniwersalny, modułowy koncept sprawia, że projektowanie aranżacji łazienkowej z KOŁO TWINS to prawdziwa przyjemność.

Minimum formy, maksimum możliwości
Nowy koncept meblowy KOŁO TWINS to kolekcja pojemnych szafek, zaprojektowanych z myślą o nowoczesnej, indywidualnej aranżacji łazienki.
Meble utrzymane są w modnych, neutralnych tonacjach bieli, szarości i matowej czerni. Wygodne, chromowane uchwyty wtapiają się w formę szafek dzięki charakterystycznemu, płynnemu frezowaniu frontów. Dla podkreślenia industrialnego charakteru mebli, czarne szafki wyposażono w uchwyty w tym samym kolorze.

W kolekcji znajdziemy szafki podumywalkowe o głębokości 46 cm i szerokości 50 lub 60 cm. Uzupełnieniem kolekcji są słupki boczne o wysokości 180 cm i  wąskie szafki typu cargo, które można zawiesić obok umywalki i mieć łatwy dostęp do przyborów toaletowych. Płytkie modele szafek z lustrem, o głębokości 15 cm idealnie wpisują się w przestrzeń nad umywalką lub stelażem WC.

We wszystkich szafkach z drzwiami można w łatwy sposób przełożyć zawiasy i zmienić stronę otwierania. Dzięki temu bliźniacze modele np. słupków wysokich można zsunąć, tworząc pojemną, dwudrzwiową szafkę.

Górna szafka z lustrzanym frontem i bokami pasuje do wszystkich wariantów kolorystycznych, stanowiąc eleganckie dopełnienie każdej aranżacji. Kolekcję uzupełniają minimalistyczne  lustra, o szerokości 50 lub 60 cm, z możliwością dyskretnego podłączenia elementów oświetleniowych.

Bogate wnętrze
Oferta kolekcji TWINS została wzbogacona o szafki podumywalkowe z jedną lub dwiema szufladami oraz modele z drzwiami i półką na kosmetyki.
W szafkach z pojedynczą szufladą umieszczono półkę, która pozwala na funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni. We wnętrzu wysokich słupków znajdziemy miejsce na ręczniki, kosmetyki i łazienkowe zabawki dla dzieci.

Trwałość i komfort
Producent oferuje dożywotnią gwarancję na okucia. Zintegrowany system soft-close w zawiasach drzwi i prowadnicach szuflad pozwala na ciche i łatwe zamykanie. Charakterystyczne frezowanie umożliwia łatwy dostęp do dużego, ergonomicznego uchwytu.

Meble wykonano z płyty odpornej na wilgoć. Zostały też w całości polakierowane lub zafoliowane, co gwarantuje optymalną trwałość szafek.
Nowe meble TWINS są doskonałym uzupełnieniem popularnej serii ceramiki łazienkowej. Modularny koncept pozwala na dostosowanie mebli do indywidualnych potrzeb domowników, a przemyślana przestrzeń do przechowywania łazienkowych gadżetów sprawia, że utrzymanie porządku w łazience jest jeszcze łatwiejsze.

 
Uniwersalny koncept mebli KOŁO TWINS

 
Industrialne, czarne szafki TWINS połączono z dużymi uchwytami w tym samym kolorze
 

Meble KOŁO TWINS tworzą niepowtarzalne możliwości aranżacyjne

 
Szafka z pojedynczą szufladą kryje dodatkową półkę
 

Przestrzeń szuflad można podzielić by ułatwić dostęp do kosmetyków

 
Meble z wilgocioodpornej płyty pokryte są folią lub lakierem

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )