Stalowe konsole podumywalkowe są prawdziwym hitem wnętrzarskim tego roku. Potwierdzili to właśnie jurorzy konkursu rozstrzygniętego na targach 4 Design Days.

Produkt Roku Meble Plus 2020 to to najstarszy konkurs polskiej branży meblowej. Już po raz osiemnasty eksperci oceniali ciekawe wzornictwo rynkowych nowości, ich jakość i funkcjonalność oraz zgodność z aktualnymi trendami. W tym roku główną nagrodę w kategorii meble do kuchni i łazienki otrzymała marka Deante za kolekcję konsol łazienkowych z blatem i umywalką.


Na zdjęciu: Anna Owczarek i Michał Łój z nagrodą dla kolekcji konsol łazienkowych Deante.

Konsola podumywalkowa pod wieloma względami przewyższa tradycyjną szafkę. Jest nie tylko bardzo praktyczna, trwała, ale też dodaje pomieszczeniu charakteru. Stal z drewnem i śnieżnobiałą ceramiką to połączenie, które spodoba się zarówno miłośnikom klasyki, jak i fanom nowoczesnego designu. Ciepły kolor dębu wprowadza do łazienki delikatny, naturalny akcent, który doskonale komponuje się z płytkami, a nawet z surowym betonem.

Piękno drewnianego blatu i ceramicznej umywalki nablatowej najlepiej podkreślimy wysoką baterią stojącą lub ścienną podtynkową. Kształt ceramiki możemy wybrać dowolnie, kierując się własnymi upodobaniami. Wybór modeli jest tak duży, że z pewnością uda się znaleźć umywalkę idealnie pasującą do całości aranżacji.

Gala konkursowa towarzyszyła jednemu z największych wydarzeń poświęconych designowi w tej części Europy – katowickim targom 4Design Days. W dniach 6-9 lutego 2020 r. pasjonaci architektury i designu rozmawiali o wyzwaniach, trendach i kierunkach rozwoju współczesnej architektury i projektowania. Tematy kilkudziesięciu sesji dyskusyjnych i prezentacji skupiły się m.in. wokół zrównoważonego rozwoju w budownictwie i architekturze, odpowiedzialnego projektowania oraz trendów w designie na nadchodzący rok. Debatom i targom towarzyszyły wystawy, warsztaty i spotkania z projektantami.
Wszystkie modele konsol łazienkowych można znaleźć TUTAJ .


Deante to polska marka wyposażenia łazienek oraz kuchni. Od 30 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku polskim oraz w 50 krajach na całym świecie. We współpracy ze znanymi projektantami tworzy produkty, których jakość i design nagradzane są w licznych konkursach wzorniczych. Marka Deante to gwarancja efektownego wyglądu, starannego wykończenia i zaawansowanej technologii. Tworzone przez nas produkty łączą piękno z praktycznością, a inwestorowi oferują konkretne korzyści ekologiczne oraz ekonomiczne.

Deante
press box