W sporcie jedyną stałą jest zmienna. Dziś zdobywasz medal, jutro musisz pogodzić się z gorzkim smakiem porażki. Prawdziwi fani są wierni zawsze, pocieszają po porażce, cieszą się ze zwycięstwa. Takimi kibicami może cieszyć się KS Toruń. KRISPOL i NICE zadeklarowały, że nadal będą sponsorować klub.

Blisko stuletnia historia toruńskiego czarnego sportu zatoczyła koło. KS Toruń po wielu latach świetlności i dostarczania kibicom sportowych emocji, spadł z Speedway Ekstraligi do I ligi żużlowej. Wiary w klub nie tracą jednak najwierniejsi przyjaciele. KRISPOL i NICE – przedsiębiorstwa znane z zaangażowania w działania pro sportowe, ale także pozostające w biznesowej przyjaźni zapowiedziały, że w sezonie 2020 KS Toruń może liczyć na wsparcie.  – Wierzymy, że Apator wróci do ekstraklasy. Cieszymy się, że naszą wiarę podzielają długoletni partnerzy biznesowi i to właśnie z nimi kolejny raz możemy udowadniać, że zarówno w sporcie, jak i świecie biznesu obowiązują te same zasady fair play, które są wpisane w historię obu firm. Kooperacja sportowa z NICE to dla nas powód do dumy. Każdego dnia bierzemy odpowiedzialność za budowy Polaków, proponując im stolarkę otworową z gwarancją spokoju. Chcemy zamanifestować naszą przyjaźń i wsparcie dla klubu toruńskiego, który od tylu lat dostarcza nam niezmiennie sportowych emocji naszym klientom i mamy nadzieję – będzie to robił nadal – komentuje sponsoringowe decyzje Katarzyna Kozłowska, Marketing Manager firmy KRISPOL.

Wspólne plany na 2020 rok skomentował również Adam Krużyński – Dyrektor Zarządzający Nice Polska –  Współpraca z KRISPOL to dla nas powód do dumy. Nie tylko wspólnie poszukujemy nowych rozwiązań produktowych, które będą stanowiły odpowiedź na zmieniające się oczekiwania rynkowe, ale także dzielimy wspólne pasje. Sport, dzięki wspólnemu przeżywaniu emocji, pozwala na budowanie silnych związków z partnerami technicznymi i biznesowymi. Przez dwa ostatnie lata wspólnie wspieraliśmy warszawską rundę Grand Prix. Z kolei z klubem z Torunia jesteśmy związani od wielu lat. Można zaryzykować stwierdzenie, że w ten sposób kilkanaście lat temu rozpoczęliśmy swoją przygodę ze sportem żużlowym. Mimo że kończymy obecnie projekt sponsoringu tytularnego Nice 1. Ligi Żużlowej, nie znikamy całkowicie ze świata czarnego sportu. Mamy nadzieję, że wspólnie z przyjaciółmi z Krispol oraz klubem z Torunia w 2020 roku wykonamy swoją misję powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Obie firmy liczą, że postawa zachęci  również kolejnych sponsorów do zaufania toruńskiemu klubowi.
https://www.youtube.com/watch?v=reX1Kx3GxIg

KRISPOL
press box