Magazyn EDEN przyznał Niagara Spa w Hotelu Narvil tytuł najpiękniejszego SPA tego roku. Niezależna grupa składająca się z 10 ekspertów, posługując się kryteriami pomysłowości, atmosfery i jakości obsługi nagrodziła SPA w Hotelu Narvil. Znalazło się ono w ścisłym gronie zwycięzców, dzięki zachwycającej estetyce wnętrz, obszernej ofercie i profesjonalnej obsłudze spełniającej oczekiwania najbardziej wymagających Gości.

Niagara Spa w Hotelu Narvil to miejsce obdarzone niezwykłą energią pochodzącą wprost z natury. Oryginalny design, atmosfera, bliskość natury, szeroki wachlarz usług i profesjonalna obsługa gwarantują niezapomniane chwile i najwyższą jakość. Przestrzeń wśród zieleni i żywiołu wody wpływa kojąco na stan ducha i umysłu. Niagara Spa to miejsce, które pozostawia wspomnienia i pozytywne wrażenia i do którego wraca się z przyjemnością. Jest to również przestrzeń idealna na spotkania zarówno prywatne jak i biznesowe. Te wszystkie elementy sprawiły, że Niagara Spa w Hotelu Narvil otrzymało tytuł Najpiękniejszego Spa 2015. „Cieszymy się, że nasze Niagara Spa otrzymało kolejne, tak prestiżowe wyróżnienie. Nagroda mobilizuje nas do dalszej pracy. Wierzymy, że klimat miejsca, jego aranżacja, połączenie z naturą przeniesie każdego Gościa w świat relaksu i odprężenia. Bardzo dziękuję personelowi, który po raz kolejny potwierdził swój profesjonalizm i najwyższy poziom świadczonych usług” – powiedziała Grażyna Kowalczyk, Generalny Hotelu Narvil, Hotelarz Roku 2014.

Niagara Spa otrzymało wiele cennych wyróżnień oraz tytułów. W 2014 roku otrzymało pierwsze miejsce w konkursie wSPAniałe SPA, a w 2013 roku trakcie Europejskiego Kongresu SPA otrzymało nagrodę Prestige SPA Design dla najpiękniejszego SPA w Polsce. Najnowsza nagroda w konkursie magazynu Eden – Najpiękniejsze Spa to wyjątkowe trofeum. Konkurs został zorganizowany po raz siódmy. Tytuł stał się rozpoznawalnym znakiem świadczącym o wysokim standardzie, najlepszej jakości oferowanych usług, unikatowej atmosferze i oryginalnej estetyce danego miejsca.

Niagara Spa dla biznesu i do wypoczynku
Niagara Spa to podróż do niezwykłych zakątków świata, gdzie króluje spokój i relaks, czerpany z oryginalnych ceremonii wellness i luksusowych zabiegów. Jedenaście gabinetów zabiegowych i strefa termalna nawiązują wystrojem do kontynentów całego świata. Największą popularnością cieszą się masaże wykonywane przez terapeutów z Filipin oraz zabiegi relaksujące, oczyszczające i upiększające. Niagara Spa to niepowtarzalny, klimatyczny design i wszechobecne towarzystwo naturalnej zieleni. „Dzięki specjalistycznym kapsułom przenosimy naszych Gości do świata pełnego natury i relaksu. Gwarancję najwyższej jakości usług zapewnia wyspecjalizowany zespół terapeutów oraz najlepsze kosmetyki i wysokiej klasy sprzęt. W Niagara Spa posiadamy podziemną strefę sauny i łaźni, w której obecny jest świat holistycznych ceremonii i aromatycznych rytuałów. Otoczenie SPA, bliskość prawdziwego lasu i rzeki Narew pozwala jeszcze lepiej delektować się każdą chwilą spędzoną w strefie relaksu. Nasza oferta zapewnia odprężenie poprzez możliwość skorzystania z najwyższej jakości zabiegów pielęgnacyjnych. Korzystają z niej zarówno Goście, którzy prywatnie odpoczywają w naszym hotelu, jak i klienci biznesowi, dla których posiadamy unikatowe na rynku propozycje” – powiedziała Sylwia Cichocka, Kierownik Niagara Spa w Hotelu Narvil. Spa Hotelu Narvil posiada w swojej ofercie możliwość organizacji konferencji i spotkań biznesowych. Wyjątkowa przestrzeń udostępniana jest do promocji marek kosmetycznych. Jest również miejscem chętnie wykorzystywanym w projektach reklamowych, promocyjnych i medialnych.

Hotel Narvil