Deweloper Ekonbud-Fadom rozpoczął sprzedaż kolejnego etapu inwestycji Reduta Nowe Podolany zlokalizowanej przy ulicy Jasielskiej w Poznaniu. W ramach IV etapu powstanie budynek, w którym łącznie znajduje się 68 mieszkań. Finalizację projektu przewidziano na koniec listopada 2016 roku.

Do tej pory deweloper zakończył budowę trzech etapów. Zaaranżowano w nich 194 mieszkań. Piąty etap, który ze względu na zagospodarowanie terenu i układ architektoniczny inwestycji został już wprowadzony do sprzedaży wzbogacił osiedle o 54 mieszkania. Natomiast czwarty etap zakłada powstanie następnych 68 mieszkań.  Budowa IV budynku Reduty Nowe Podolany już trwa, a jej zakończenie planowane jest w listopadzie 2016 roku. W ramach całej inwestycji przewidziano pięć etapów, mieszczących około 316 mieszkań.

W nowym etapie budowy Reduty Nowe Podolany dostępne są kawalerki, mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 34 do 72 mkw, co ważne istnieje możliwość aranżacji większych powierzchni. Ceny rozpoczynają się już od 5 450 zł za mkw brutto. Mieszkania dostępne są w rządowym programie Mieszkanie dla Młodych. Agata Nowaczyk, specjalista z biura sprzedaży Ekonbud-Fadom przyznaje, że inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Mieszkania z poprzednich etapów dość szybko znalazły swoich nabywców. Pojawiają się już pytania o kolejne budynki, dlatego jeszcze przed świętami zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty sprzedażowej IV etap – zaznacza. 

Lokalizacja Reduty Nowe Podolany to doskonała opcja zarówno dla osób aktywnych, jak i potrzebujących odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Położenie inwestycji zapewnia dogodny dojazd do centrum miasta i możliwość korzystania z terenów rekreacyjnych i sportowych. Deweloper zadbał również o mała architekturę. – Docelowo na osiedlu znajdą się dwa place zabaw. Jeden jest już gotowy, drugi zostanie oddany mieszkańcom w przyszłym roku – podkreśla Agata Nowaczyk. Dodatkowo osiedle będzie wyposażone w oświetlenie, ławki, chodniki i wewnętrzny dziedziniec, który zapewnia prywatność mieszkańcom.

MissionPR