8 maja otwarte zostały dwa nowe sklepy sieci Komfort. Sklepy w centrach handlowych Magnolia Park we Wrocławiu oraz Franowo w Poznaniu zaaranżowane zostały nowej formule. Otwarcia wsparte zostały kampanią reklamową w mediach lokalnych, a także akcją promocyjną: 20% rabatu na cały asortyment. To wszystko sprawiło, że już w trakcie pierwszego weekendu nowe sklepy cieszyły się dużym zainteresowaniem Klientów.

Nowa formuła sklepów
Sklepy w Magnolia Park i CH Franowo są kolejnymi punktami sieci, które zaaranżowane zostały w nowej formule. W nowoczesnych wnętrzach znalazł się szereg praktycznych udogodnień dla Klientów, takich jak ekrany multimedialne czy stanowiska edukacyjne, w których można poznać oraz porównać cechy i właściwości produktów (m.in. sploty wykładzin, ścieralność paneli poszczególnych klas).

W centralnym miejscu obu sklepów znajduje się Strefa Obsługi – komfortowo zaaranżowana przestrzeń, w której Klienci mogą zapoznać się z materiałami handlowymi (również w wersji multimedialnej), poznać aktualne trendy, skorzystać z porad doradców, a także napić kawy.

„Nasze nowe sklepy są nie tylko nowoczesnymi punktami sprzedaży, ale również miejscem inspiracji i edukacji naszych Klientów. Miejscem, gdzie mają do dyspozycji prawdziwie kompleksową ofertę oraz profesjonalne doradztwo na temat wszystkich dostępnych na rynku rodzajów podłóg i pokryć podłogowych.” – mówi Anna Heimberger, Dyrektor Marketingu Sklepy Komfort S.A.

Atrakcje na otwarcie
Z okazji otwarcia na Klientów czekały specjalne atrakcje. Osoby dokonujące zakupów w weekend otwarcia (8-10 maja) mogły skorzystać z 20% rabatu oraz dodatkowo otrzymywały kupon rabatowy 10% na kolejne zakupy. Ponadto dla 50 pierwszych Klientów każdego nowego sklepu przygotował upominki.

Akcja wsparta została kampanią reklamową w mediach lokalnych (radio, prasa oraz outdoor).  

Lokalizacja:
Centrum handlowe Magnolia Park
Ul. Legnicka 56, Wrocław

Centrum handlowe Franowo

Ul. Szwedzka 6, Poznań


Magnolia Park, Wrocław


Otwarcie salonu w CH Franowo, Poznań


CH Franowo, Poznań


W ofercie sklepów sieci Komfort znajduje się szeroki wybór podłóg: paneli, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych oraz dywanów. Sklepy zapewniają również profesjonalne doradztwo oraz specjalistyczne usługi: montaż paneli, podłóg drewnianych i wykładzin oraz obszywanie i wycinanie dowolnych kształtów z wykładzin.

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)