Zlewozmywaki granitowe to obecnie niezwykle popularny wybór, jeśli chodzi o wyposażenie kuchni. Są wyjątkowo wytrzymałe, funkcjonalne i estetyczne.

Odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, odbarwienia, czy wysoką temperaturę, a przy tym łatwe w utrzymaniu czystości stały się idealnym uzupełnieniem kuchennej aranżacji. Wybór tego typu zlewozmywaka to także gwarancja eleganckiej i modnej kuchni. Imitacja kamienia świetnie wpisuje się bowiem zarówno w kuchenne wnętrza o stylistyce nowoczesnej, jak i klasycznej czy nawet w te aranżowane na wiejskie. Aktualnie w ofercie FERRO znaleźć można zupełnie nowe zlewozmywaki granitowe Mezzo II.

 Mezzo II to bogata rodzina produktów, na którą składają się aż 24 modele różniące się kształtem, wymiarami i kolorystyką. Znaleźć tu możemy zlewozmywaki jednokomorowe bez ociekacza i z ociekaczem, dwukomorowe bez ociekacza i z ociekaczem oraz okrągłe. Ich wymiary wahają się od 58×48 cm do 79×48 cm, a okrągły ma średnicę 51 cm. Każdy model dostępny jest w czterech kolorach: piasek, grafit, grafit shine (powierzchnia błyszczy w świetle) oraz szary. Wszystkie dostępne są z automatycznym korkiem sterowanym za pomocą pokrętła oraz syfonem z możliwością podłączenia odpływu zmywarki lub pralki. Zlewozmywaki z serii Mezzo II to modele wyposażone w przelew.

Nowe wzory zlewozmywaków z oferty FERRO wykonane zostały ze specjalnej mieszanki żywiczno-kwarcowej, w skład której weszły m.in.: żywica poliestrowa, kruszywo kwarcowe oraz mączka kwarcowa. Kwarc, który jest głównym składnikiem naturalnego granitu odpowiada za ich wyjątkowy, kamienny design, a żywica sprawia, że są wyjątkowo trwałe. Wszystkie posiadają Atest PZH. Gwarancja na zlewozmywaki MEZZO II została wydłużona z 10 do 15 lat. Nie uległa zmianie gwarancja na syfony – 2 lata.

Zgrany duet

Doskonałym uzupełnieniem nowych modeli zlewozmywaków z linii Mezzo II będą baterie Freya i Zumba z oferty FERRO. Wykończenie baterii Freya przypomina fakturę granitu i dostępne jest w dwóch kolorach: piasek i grafit. W serii mamy cztery różne modele baterii jednouchwytowych z obrotową wylewką, w tym jeden z wysuwaną wylewką dwufunkcyjną z przełącznikiem rodzaju strumienia. Bateria Freya i zlewozmywak Mezzo II pozwolą na stworzenie niezwykle spójnej pod względem estetycznym strefy zmywania.

Zumba wyróżnia się minimalistycznym designem, który będzie pasował do kuchni w stylu industrialnym, skandynawskim, ale z powodzeniem poradzi sobie także w aranżacjach klasycznych. Konstrukcja tej jednouchwytowej baterii dzięki zastosowaniu elastycznej wylewki pozwala na dowolne ułożenie jej kształtu. Zmienny zasięg wylewki oraz jej wysokość pozwalają natomiast na swobodne manewrowanie podczas pracy. Obecnie baterie ZUMBA dostępne są w 8 kolorach wylewek: czarnym, beżowym, białym, szarym, żółtym, zielonym, miętowym i czerwonym.

Więcej: https://www.ferro.pl/nowe-zlewozmywaki-granitowe-ferro.html

FERRO  www.ferro.pl
press box