Firma Aluprof S.A. wprowadziła do swojej oferty nowoczesny i zarazem funkcjonalny system moskitiery zwijanej niezależnie MZN.

Jest to doskonałe i niezwykle szczelne rozwiązanie zabezpieczające wnętrze przed obecnością insektów z możliwością zamykania i otwierania w dowolnej chwili. Konstrukcja moskitiery wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, co zapewnia jej trwałość i wytrzymałość przez wiele lat użytkowania. Dodatkowo pozwala na polakierowanie jej na dowolny kolor z palety RAL, umożliwiając idealne dopasowanie kolorystyczne moskitiery do elewacji budynku czy stolarki okiennej.
 
Montaż systemu do nadproża jest bardzo szybki i nieskomplikowany. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu hamulca, możliwe jest delikatne i bezszelestne domknięcie listwy dolnej do skrzynki. System jest niezwykle praktyczny zwłaszcza, że w maksymalnym stopniu wykorzystano elementy składowe pozostałych systemów moskitier będących w ofercie firmy Aluprof.
 
MZN to bardzo estetyczne i nowoczesne rozwiązanie, które dzięki niewielkiej skrzynce doskonale wpasuje się doskonale w każdą wnękę a przy okazji zaspokoi potrzeby użytkowników, którzy nie chcą stosować moskitiery stałej.

Więcej informacji o systemie na: www.rolety.aluprof.eu

Aluprof PRESS BOX