Choć OKNOPLAST jest firmą działającą aż na 13 rynkach to wie, że niezwykle ważne jest wspieranie społeczności lokalnej. Z okazji IV Podkarpackiego Balu Charytatywnego Fundacji Mukohelp przedsiębiorstwo przekazało 10 tysięcy zł. na leczenie dzieci chorych na mukowiscydozę.

Podczas IV Podkarpackiego Balu Charytatywnego Fundacji Mukohelp łącznie udało się zebrać ponad 215 tys zł. Imponującą sumę, która wspomoże działalność fundacji zgromadzono między innymi dzięki licytacjom. Można było kupić np.: biżuterię przekazaną przez premiera Mateusza Morawieckiego oraz przez pierwszą damę Agatę Kornhauser-Dudę. Po raz kolejny Fundację Mukohelp z Jarosławia wsparł również OKNOPLAST przekazując na jej konto 10 tys. zł.

Od początku naszej działalności staramy się być zaangażowanym członkiem społeczności lokalnej. Wiemy, że jako OKNOPLAST mamy realny wpływ na to co dzieje się w naszym otoczeniu. Chcemy pomagać tym, którzy tego potrzebują, dlatego też po raz kolejny wsparliśmy tak szczytną inicjatywę. – podsumowuje Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu w Grupie OKNOPLAST.

Fundacja Pomocy Chorym na Mukowiscydozę Mukohelp zajmuje się ochroną zdrowia dzieci i dorosłych chorych na mukowiscydozę, w szczególności poprzez ułatwianie dostępu do najnowszych metod leczenia w celu znacznej poprawy jakości i długości życia pacjentów.

OKNOPLAST
press box