Mieszkania w zabudowie szeregowej wciąż cieszą się zainteresowaniem klientów. Własny ogródek, miejsce parkingowe przed domem – to funkcjonalne walory, które sprawiają, że ten segment budownictwa często wygrywa z konwencjonalnym mieszkaniem. Dowodem na to może być chociażby Planetbud Development, który rozpoczyna kolejną inwestycję.

    Planetbud Development kolejny raz stawia na szeregowce. Tym razem lokale budowane są w Środzie Wielkopolskiej, gdzie przy ulicy Akacjowej trwa budowa Osiedla Tulipanowego. Powstaje tu 19 mieszkań, o powierzchni 73,5 mkw., każde z dostępem do własnego ogródka i dedykowanymi dwoma miejscami parkingowymi. Inwestycja wyróżnia się minimalistycznym i nowoczesnym designem. Deweloper wybrał spokojną okolicę, która będzie dobrą lokalizacją dla rodzin. W pobliżu znajduje się przedszkole, szkoła średnia, a także duży dyskont spożywczy. Z ulicy Akacjowej łatwo też wyjechać na trasę katowicką, dojazd do Poznania zajmuje zaledwie 20 minut
.
    Jednocześnie, prócz rozpoczętej budowy w Środzie Wielkopolskiej, kontynuowana jest także inwestycja w Zalasewie, gdzie obecnie powstaje Osiedle Wiosenne II. Obecnie trwa II etap budowy, powstaje tu 58 mieszkań, o powierzchni 75, 84,4, a także 97,95 mkw., z czego większość została już zarezerwowana bądź sprzedana. – Obecnie trwa budowa dwóch inwestycji, mieszkania w zabudowie szeregowej są pożądane na rynku nieruchomości pierwotnych, bo w dużej mierze zastępują dom jednorodzinny, a jednocześnie generują niższe koszty eksploatacji, co kluczowe dla młodych rodzin – mówi Weronika Potarzycka, z biura sprzedaży Planetbud Development. Większość mieszkań oferowanych przez tego dewelopera spełnia wymogi rządowego programu dopłat MdM.

Planetbud Development