Bez względu na to czy planujesz dużą imprezę dla znajomych, zabawę w karaoke, czy może szukasz nagłośnienia do sali dydaktycznej lub siłowni, system Power Audio APA30 marki PRIME3 będzie doskonałym wyborem.

Wbudowany moduł Bluetooth umożliwia odtwarzanie muzyki poprzez profil audio streaming bezpośrednio z telefonu lub laptopa. Czytnik kart SD oraz port USB pozwalają natomiast na słuchanie ulubionych utworów z własnej playlisty zapisanej na karcie pamięci lub pendrive. Niezwykle wysoką jakość dźwięku zawdzięczamy potężnej mocy systemu, która wynosi 12000 W P.M.P.O. Tak duża wartość w połączeniu z odpowiednią konfiguracją gwarantuje niezwykłe doznania akustyczne.

Wejście AUX pozwala na podłączenie systemu, za pomocą dedykowanego przewodu, do odtwarzacza MP3, komputera bez funkcji Bluetooth czy odtwarzacza CD. Co więcej, jeśli nie dysponujemy żadnym urządzeniem przenośnym z plikami muzycznymi lub modułem Bluetooth, dzięki wbudowanemu tunerowi FM, możemy ustawić swoją ulubioną rozgłośnię radiową i nadal słuchać muzyki. Funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwia bezprzewodowe połączenie ze sobą wszystkich głośników z serii APA. Oznacza to, że muzykę można odtwarzać jednocześnie z 2 głośników APA30. Dzięki takiej konfiguracji możemy uzyskać doskonałej jakości dźwięk stereo, który naprawdę potrafi zaskoczyć. Wystarczy ustawić sparowane głośniki na dwóch przeciwległych końcach pomieszczenia i poczuć tę moc!

Model APA30 wyposażony został również w funkcję karaoke z gniazdem mikrofonowym 6,5 mm, stosowanym we wszystkich profesjonalnych systemach nagłaśniających, dodatkowy mikrofon bezprzewodowy oraz wielokolorowe podświetlenie LED. Dzięki zastosowaniu tych funkcji uczestnicy zabawy będą mogli poczuć się jak na prawdziwej scenie i oświetleni blaskiem reflektorów zaprezentować innym gościom swoje umiejętności wokalne. Wyposażenie głośnika w dodatkowe wejścia na opcjonalne mikrofony przewodowe zdecydowanie zwiększa możliwości systemu w zakresie funkcji karaoke. A jak wiadomo, wspólne śpiewanie to zawsze świetna zabawa. Głośnik sprawdzi się jednak nie tylko, podczas zabaw karaoke, ale też w każdej sytuacji, w której chcemy być słyszani przez większe audytorium, np. na zebraniach, meczach, w sali wykładowej czy podczas szkolnego apelu. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, urządzenie może pracować zarówno w trybie bezprzewodowym, jak i po podpięciu do zasilania sieciowego. Zastosowanie baterii umożliwia zabranie głośnika w plener i zorganizowanie fantastycznej imprezy również na świeżym powietrzu.

Zintegrowanie wielu funkcji w jednej obudowie sprawia, że system Power Audio APA30 jest idealną alternatywą dla wszelkiego rodzaju wież i klasycznych urządzeń z oddzielnymi kolumnami.
 
Specyfikacja techniczna:

Moc: 12.000 W P.M.P.O.
Funkcja TWS
Funkcja karaoke z mikrofonem bezprzewodowym w zestawie
Bluetooth do odtwarzania muzyki poprzez profil audio streaming (A2DP)
Odtwarzacz USB/microSD (max 32GB)
Odtwarzanie plików MP3/WMA
Radio FM z pamięcią stacji
Equalizer: Rock, Jazz, Classic, Flat, Pop, Normal
Regulacja tonów wysokich i niskich
Wielokolorowe podświetlenie LED
Gniazdo mikrofonowe 6,5 mm
Pilot zdalnego sterowania
Wejście AUX
Czas pracy: ~ 4 h
Czas ładowania: 4-6 h
Zasilanie sieciowe: 220-240 V~ 50/60 Hz
Wbudowany akumulator: 12 V, 7 Ah
Akcesoria: 1 x przewód zasilający, 1 x przewód AUX
Wymiary: 445 x 381 x 1083 mm
Waga: 21.1 kg
EAN: 5901750503979

Sugerowana cena detaliczna brutto:  899 zł

PRIME3 / 2N-Everpol
press box