Wraz z nadejściem wiosny warto pomyśleć o zmianach w naszym domu. Nie musi to być duża rewolucja. Wystarczą nowe dekoracje, odświeżenie koloru ścian czy zakup sprzętów do kuchni, których wartość nie nadwyręży domowego budżetu.

Atrakcyjne ceny zawsze zachęcają do zakupów, dlatego firma Franke przygotowała ofertę promocyjną pod hasłem Projekt: Kuchnia doskonała, obejmującą zarówno AGD jak i armaturę, a także sortowniki odpadów, młynki oraz środki czystości.

Do wyboru mamy szeroką gamę zlewozmywaków- w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach, wykonanych z materiałów takich jak trwały Fragranit+ z technologią Sanitized®, innowacyjny Tectonite® czy klasyczna stal szlachetna.

Ponadto, kupując zlewozmywak z Fragranitu+ otrzymamy gratis Magiczną Gąbkę, która jak „gumka myszka” wyciera zabrudzenia powstałe podczas użytkowania zlewozmywaków. Wystarczy tylko przetrzeć zabrudzone miejsce zwilżoną gąbką.

W ofercie znalazły się również baterie, a wśród nich zarówno znane i cenione modele, jak i nowości: Active, Fluence Pull-Out, Masterchef, Meos Pull-Out czy Sinta.

Warto dodać, że wszystkie zlewozmywaki i baterie z oferty objęte są 15-letnią gwarancją.

Kolejną pozycją w projekcie promocyjnym Franke są funkcjonalne, ciche i wydajne okapy. Producent oferuje aż 13 modeli – wyspowych, ściennych, do wbudowania w szafkę oraz szufladowych. W tym segmencie znajdziemy również nowości takie jak okap Evo czy Tunnel LED.

Oferta promocyjna zadowoli też wielbicieli EKO-rozwiązań, ponieważ obejmuje sortowniki odpadów- Garbo oraz Trolley Vario i młynki do odpadów.

W okazyjnej cenie znajdziemy również wielofunkcyjną pastę Inox do czyszczenia produktów ze stali szlachetnej oraz Magiczną Gąbkę.
Dzięki nowemu projektowi promocyjnemu Franke twoja kuchnia zmieni się w miejsce w wiosennym klimacie, doskonałe do przyrządzania i serwowania posiłków.

Oferta ważna jest od 1 kwietnia 2015 aż do wyczerpania zapasów.

Ceny produktów na zdjęciach:

  • Bateria Franke Masterchef: 2 499 zł; cena promocyjna 1 999 zł
  • Zlewozmywak Maris MRG 611-97 XL: 1 399 zł; cena promocyjna 1 199 zł
  • Okap EVO (90cm): 1 999 zł; cena promocyjna 1 499 zł

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl


Okap Franke EVO_FPJ 915 V BK A

Franke Maris MRG 611-97-49 cappucino


Bateria Franke Masterchef


Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Franke Polska (PRESS BOX)