Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż firma FERRO otrzymała Rekomendację magazynu „M jak mieszkanie” 2014 za oznaczone europejskim certyfikatem EU Ecolabel ekologiczne baterie należące do linii Veneto VerdeLine. Uroczyste wręczenie Rekomendacji odbyło się 10 lutego 2015 roku w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.

Wyróżnione baterie Veneto VerdeLine: bateria umywalkowa stojąca, bateria umywalkowa stojąca do umywalek nablatowych oraz bateria zlewozmywakowa wyposażone zostały w innowacyjne komponenty służące redukcji zużycia wody o ponad 50%: dwustopniowy regulator ceramiczny z ogranicznikiem przepływu i systemem kontroli ciepłej wody oraz perlator najnowszej generacji z funkcją łatwego usuwania kamienia wapiennego easy clean. Ogromną zaletą baterii Veneto VerdeLine jest również ich elegancki design. Projekt tej linii wzorniczej opiera się na harmonijnie skomponowanych płaszczyznach kwadratu i prostokąta. Stabilna geometria bryły, zaznaczone krawędzie, linie załamujące się pod kątem prostym, tworzą, nawiązujące do klasyki, a jednak nowoczesne formy baterii odpowiednie dla wnętrza współczesnych łazienek i kuchni.

Rekomendacja „M jak mieszkanie” wyróżnia produkt lub serię produktów dostępnych na polskim rynku charakteryzujących się wysoką jakością projektu, innowacyjnością lub/oraz wartością estetyczną. Rekomendacje przyznawane są raz do roku. Firmy, których produkty uzyskały wyróżnienie mogą posługiwać się logotypem REKOMENDACJA „M jak mieszkanie” w swoich materiałach drukowanych, na ekspozycjach sklepów i na stronach internetowych. Wyróżnione produkty prezentowane są na łamach miesięcznika „M jak mieszkanie” oraz na www.urzadzamy.pl.

W roku 2014 Rekomendacje otrzymało dziesięć firm.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)