Deweloper KM Building rozpoczyna rozbudowę osiedla Rodzinny Zakątek w Bninie – Błażejewku koło Kórnika. 11 segmentów składających się na pierwszy etap inwestycji szybko znalazło właścicieli, a zainteresowanie kolejnymi stale rośnie.

KM Building może się pochwalić bardzo dobrym rokiem – zarówno domy na osiedlu Rodzinny Zakątek jak i osiedlu Słonecznym przynosiły duże zyski. Ruch w biurze sprzedaży był na tyle motywujący, że deweloper w odpowiedzi na potrzeby potencjalnych klientów postanowił rozpocząć rozbudowę inwestycji w Błażejewku. Obecnie powstają II i III etap, które łącznie obejmować będą 62 domy – 29 o powierzchni 68 mkw i 33 o powierzchni 86 mkw. Wielkości działek wahają się między 120 a 300 mkw. Ceny mniejszych zaczynają się od 249 tys. zł, natomiast większe będzie można kupić już za 298 tys. zł. –  Dużym zainteresowaniem cieszyły się domy kupowane w pakiecie deweloperskim, czyli obejmującym bogate wykończenie wnętrza oraz otoczenia, jak i dużą dbałość o szczegóły, które umożliwią szybkie wprowadzenie się mieszkańców – mówi Krzysztof Krzyżaniak, współwłaściciel firmy KM Building. – Dlatego też postanowiliśmy wprowadzić tę opcję sprzedaży również w kolejnych etapach budowy. Możliwe jest także wykupienie podwyższonego pakietu, tzw. „Pod Klucz” zawierającego m.in. montaż kominka, ogrzewania podłogowego, odkurzacza centralnego, wykończenia na gotowo łazienek, montaż okładzin podłogowych i drzwi wewnętrznych a nawet montaż kuchni wraz z osprzętem AGD. Tego typu zamówienia coraz częściej są realizowane przez naszą firmę – dodaje.

Lokalizacja przyciąga
Wybierając miejsce pod inwestycję deweloper wziął pod uwagę przede wszystkim miłe dla oka otoczenie i dobry dojazd do oddalonego o niecałe 20 kilometrów Poznania. Mniejsza miejscowość w okolicach dużej aglomeracji to także gwarancja niższych cen. Wyniki sprzedaży pierwszego etapu pokazały, że przyjęte założenia sprawdziły się – Błażejewko okazało się spełniać wszystkie warunki dobrze dobranej lokalizacji. –  Mieszkańcy domów w Rodzinnym Zakątku bardzo pozytywnie wypowiadają się na temat położenia inwestycji – mówi Krzysztof Krzyżaniak. – Otaczają ją bowiem liczne tereny zielone, co sprzyja odpoczynkowi na świeżym powietrzu. Samo Błażejewko jest spokojną, malowniczą miejscowością z dobrym dojazdem do stolicy Wielkopolski – nadmienia.

Domy, które powstaną w ramach II i III etapu inwestycji są już dostępne w sprzedaży. Każda nieruchomość, którą będzie można nabyć na osiedlu Rodzinny Zakątek będzie spełniała kryteria nowego rządowego programu dopłat „Mieszkanie dla Młodych”. Deweloper planuje oddanie pierwszych nieruchomości na IV kwartał 2014r.

KM Building