Ceramika Paradyż otrzymała wyróżnienia w kategoriach „Strona Roku” oraz „Przełamanie nieufności” w konkursie e-Commerce Awards 2014, organizowanym przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Firma – jako pierwsza spośród producentów płytek ceramicznych w Polsce – uruchomiła oficjalny sklep internetowy www.sklep.paradyz.com .


Ceramika Paradyż
odpowiadając na potrzeby swoich klientów i rynku, w kwietniu 2014 r. uruchomiła sklep internetowy. Został on wyposażony między innymi w zaawansowaną wyszukiwarkę produktów, kalkulator płytek, kompleksowy dział porad oraz interaktywną usługę projektowania on-line. Te nowoczesne, a jednocześnie proste w obsłudze narzędzia, dostarczają klientom kompleksową wiedzę na temat szerokiej oferty produktowej Firmy, jak również pozwalają przeprowadzić ich przez cały proces aranżacji wnętrz – od inspiracji do realizacji. Zastosowane rozwiązania zostały docenione w konkursie e-Commerce Awards 2014. Jury przyznało Ceramice Paradyż dwa wyróżnienia: w kategorii „Strona Roku” oraz „Przełamanie nieufności”.

Projekt internetowego sklepu Ceramiki Paradyż oparliśmy na rozwiązaniach gwarantujących kompleksową obsługę użytkownika – mówi Magdalena Solecka, Specjalista ds. Benchmarkingu w Ceramice Paradyż i Kierownik Projektu wdrożeniowego. Dużo pracy poświęciliśmy również na to, by nasza strona była przejrzysta, funkcjonalna i maksymalnie przyjazna dla klienta. Zależało nam, aby sposób pokazania naszych produktów był inspirujący dla klientów, a jednocześnie aby kompleksowo dostarczał informacji technicznych. Cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć, co potwierdzają otrzymane wyróżnienia.

e-Commerce Awards 2014 to konkurs dla sklepów online organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych przedsiębiorstw prowadzących sprzedaż przez Internet. Sklep Ceramiki Paradyż oceniany był w kategorii „mały sklep” tj. projekt uruchomiony w 2014 roku. Oficjalne wręczenie nagród odbyło się 5 listopada w Warszawie.

Zapraszamy na sklep.paradyz.com oraz www.paradyz.com .

 

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX)