Nadchodzące Walentynki to okazja, kiedy staramy się stworzyć w domu prawdziwie romantyczną atmosferę. Zanim jednak przejdziemy do szczegółów takich jak kwiaty czy kieliszki do wina, zadbajmy o solidne podstawy. Miękki dywan w zmysłowym kolorze lub z nastrojowym nadrukiem z pewnością będzie sprzymierzeńcem udanej randki.

 
Zaskoczmy naszą drugą połowę starannie dopracowaną oprawą walentynkowej kolacji. Zadbajmy o wszystkie szczegóły – niech będą dowodem naszego uczucia oraz gwarancją udanego wieczoru.

Pomogą nam w tym dywany z Komfortu, które idealnie podkreślą romantyczną atmosferę, a potem będą piękną pamiątką udanej randki. Do wyboru mamy dywany z motywami kwiatowymi – idealnie nawiązującymi do Dnia Zakochanych. Styliści marki Komfort polecają również dywany zmysłowo miękkie i puchate – zwłaszcza w odcieniach romantycznego różu, i gorącej czerwieni. Ułożone w salonie czy sypialni z pewnością podgrzeją atmosferę tego wyjątkowego wieczoru.

Możliwości jest wiele. Dlatego w tym roku postawmy na kreatywność i zaskoczmy pięknym kwiatem… na dywanie. Udanych Walentynek!

 

Na zdjęciach dywany: Havana (na zamówienie, cena od 149 PLN), Roma (cena od 389 PLN), Dazzle (cena od 449 zł), Rondo Pink (cena od 179 PLN),

Produkty dostępne są w sklepach sieci Komfort oraz na www.komfort.pl .


W ofercie sklepów sieci Komfort znajduje się szeroki wybór podłóg: paneli, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych oraz dywanów. Sklepy zapewniają również profesjonalne doradztwo oraz specjalistyczne usługi: montaż paneli, podłóg drewnianych i wykładzin oraz obszywanie i wycinanie dowolnych kształtów z wykładzin.

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)