Pozostawianie kosmetyków kąpielowych na obrzeżach brodzika czy wanny jest nie tylko nieestetyczne, ale bardzo często przeszkadza w codziennych czynnościach higienicznych, bo przedmioty łatwo przewracają. 

Przytwierdzenie dodatkowej półki może natomiast zepsuć wygląd strefy kąpielowej, dlatego już na etapie projektowania domowego spa warto wziąć pod uwagę kupno natrysku z dużą półką na kosmetyki. Taką kolumną jest Dagon od Laveo.

Dagon to kolumna z półką, w którą sprytnie wmontowano baterię natryskową. Dzięki temu kolumna ma nie tylko lepszy wygląd, ale i dodatkowe miejsce na kosmetyki, bowiem półka Dagona ma aż 40 centymetrów długości! Wysokość kolumny jest regulowana i może sięgać do 150 cm, a sam natrysk został wykonany z mosiądzu, co gwarantuje mu wysoką odporność na wgniecenia w przypadku uderzenia. Słuchawka i deszczownica Dagona są jednofunkcyjne i posiadają funkcję anty-kamień pozwalającą łatwo utrzymać dysze deszczowe w czystości.

Dagon sprzedawany jest w komplecie z mosiężną baterią o ceramicznej głowicy. Zabezpieczona jest ona półką w kolorze szarym. Cena kolumny to 550 zł. 

 

Laveo PRESS BOX