23 września rozpoczynają się w Essen największe na świecie targi zabezpieczeń i ochrony przeciwpożarowej Security. W roku jubileuszowym – targi obchodzą właśnie swoje 40-lecie – nie zabraknie na tej prestiżowej imprezie firmy Winkhaus.

Pod hasłem „Dla wszystkich tych, którzy od zamków oczekują czegoś więcej” zostaną zaprezentowane produkty z dziedziny kontroli dostępu i techniki drzwiowej, a także rozwiązania do okien. Flagowym produktem będzie elektroniczny system dostępu blueSmart o znacznie rozbudowanych funkcjach w porównaniu do wersji pierwotnej.

Klucz active blueSmart wprowadza do nowoczesnej kontroli dostępu zupełnie nową jakość. Jego wyjątkowość polega na tym, że współpracuje także z wkładkami nieposiadającymi własnego zasilania, może działać jak ładowarka lub przejąć funkcję programatora.

Na targach zostanie przedstawiony zupełnie nowy produkt z dziedziny elektronicznej kontroli dostępu, który na razie owiany jest tajemnicą. Tilmann Winkhaus zapowiada, że będzie on sporym zaskoczeniem dla branży, a przed partnerami firmy Winkhaus otworzy całkiem nowe obszary dystrybucji.

Zabezpieczenia mechaniczne będą reprezentowane przez najnowszy system wkładek RAP/RAP+, przeznaczony dla organizacji, które szybko się rozrastają. System RAP daje możliwość łatwej rozbudowy odpowiednio do zmian w strukturze dostępu.

O bezpieczeństwo i komfort użytkowania drzwi dbają także zamki Winkhaus. W Essen pojawi się najnowszy zamek blueMatic EAV3, który łączy wysokie bezpieczeństwo, szczelność i wygodę użytkowania. Jedyny w swoim rodzaju komfort zapewnia przełącznik w tryb dzienny, uruchamiany jednym dotknięciem. Ponadto zostaną pokazane nowe zamki AP3 do drzwi antypanicznych i ewakuacyjnych. Wśród rozwiązań spoza techniki drzwiowej na targach będzie można obejrzeć m.in. nową linię produktów activPilot Comfort z funkcją bezpiecznego i efektywnego wietrzenia oraz kontaktrony activPilot Control.


Winkhaus przygotował na targi Security 2014 nowości z dziedziny elektronicznej kontroli dostępu oraz mechanicznych zabezpieczeń do okien i drzwi. Fot. Winkhaus

Winkhaus Polska Beteiligungs (PRESS BOX)
www.winkhaus.pl