Firma WIŚNIOWSKI została wyróżniona tytułem TOPBuilder 2020 w dwóch kategoriach. Pierwsza z nich to „produkt rekomendowany, zweryfikowany rynkowo”, w której polski producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń otrzymał statuetkę za unikatową kolekcję Home Inclusive. Z kolei w kategorii „nowość” doceniona została innowacyjność okna PVC PRIMO, które zostało zaprojektowane przez rodzimych inżynierów zatrudnianych przez markę WIŚNIOWSKI.

W tym roku laureaci konkursu TOPBuilder zostali wyłonieni po raz dwunasty. To prestiżowe wyróżnienie pozwala wskazać produkty, technologie i rozwiązania, które wyróżniają się na polskim rynku branży budowlanej.

Na czym polega Kolekcja Home Inclusive?

Kolekcja Home Inclusive to spójna pod względem wzornictwa i kolorystyki oferta bram,  okien drzwi i ogrodzeń. To co ją wyróżnia to fakt, że stwarza ona niemal nieograniczone możliwości zestawień i niebanalnych połączeń materiałów – od stali po drewno i carbon. Dużą rolę w kolekcji Home Inclusive odgrywa kolor: marka WIŚNIOWSKI stworzyła paletę 16 nowych barw strukturalnych z drobinkami metalicznymi, które tworzą metaliczny efekt 3D i nadają głębię wykończeniu.

Co wyróżnia okna PVC Primo?

W ciągu trzech dekad inżynierowie marki do perfekcji opanowali procesy, które stoją za produkcją pięknych, bezpiecznych i wytrzymałych okien. 

Okna Primo – choć dopiero debiutują na rynku – sięgają do korzeni marki WIŚNIOWSKI. Są owocem dekad doświadczeń, prób i innowacji. Dzięki temu marka WIŚNIOWSKI wprowadza na rynek okna kompletne, które z miejsca stają się produktem z wyższej półki.

Okna PVC kojarzą się przede wszystkim z prostą konstrukcją i małą ilością dodatkowych funkcji. Okno Primo zmienia to spojrzenie na ten popularny produkt. Różne rodzaje uchyleń, wzory klamek, szeroka paleta kolorów i oklein, a także możliwość zastosowania nakładki aluminiowej (i skorzystania z kolekcji Home Inclusive 2.0) to opcje, które zmieniają zwykłe okno PVC w produkt najwyższej klasy. 

Konkurs TOPBuilder

TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. W tym roku kapituła konkursu po raz 12. wyróżniła najwyższej jakości produkty, nowości i innowacje, w tym rozwiązania materiałowe, technologiczne oraz konstrukcyjne. Przyznano statuetki za usługi i przedsięwzięcia dedykowane branży, a także inwestycje budowlane wyróżniające się wysoką jakością projektowanej architektury i zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań. TOPBuilder to także wyróżnienie dla producentów z branży budowlanej za usługi, produkty i technologie mające zastosowanie w architekturze oraz budownictwie.Wiśniowski – Czołowy polski producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń oraz nowoczesnych rozwiązań dla domu. Firma z 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. WIŚNIOWSKI posiada centrum technologiczno-produkcyjne zapewniające jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczynia się do powstania produktów na najwyższym poziomie, cenionych w kraju i za granicą.

WIŚNIOWSKI
press box